Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hete szedtema miligest nevű...

Reménytelen23 kérdése:

2hete szedtema miligest nevű fg-t amikor augmentin antibiotikumot kaptam amitől véezni keztem és az orvos azt modta kiütött a fg-mat! Akkor abba hagytam egy hét után lefeküdtem a barátommal és bennem ment el. Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
és mikortól lehetne tesztelni?ugyanis juli 6-án voltunk együtt.
2013. júl. 8. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze h lehetsz terhes. Mikor kéne megjönnie?
2013. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na ez az hogy nemtudom...elvileg most valamelyik nap...de ugye nem rég véreztem 1hétig...és gondolom most nem fog megjönni.a fg-t továbra sem szedem és a barátommal rendesen vagyunk együtt...engem igazából az érdekelne hogy most van ovuláciom vagy a gyógyszer még hat?2hete nem szedem már.és nemtudom mikor teszteljek
2013. júl. 9. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hat a gyógyszer. Szerintem már ellőhetsz egy tesztet. Akarjátok a babát vagy mi lesz a sorsa ha van egyáltalán?
2013. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát igen jó lenne:)mert terveink vannak és ahoz előny egy baba..de véletlen alakúlt így a dolog...szóval a lényeg hogy kb 28án hagytam abba 6án szeretkeztünk meg 8-án.és van az a beágyazódásos dolog hogy egy hétig tart és csak utánna mutatja ki a teszt...ez most hogy is van?
2013. júl. 9. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Együtléttől számítva 14, de inkább 16 nap múlva mát elég megbízható eredményt ad a teszt. Én ajánlom neked a Gabril tesztet, patikába lehet venni 900 forint körül van, én mindig ezt használom. Majd azért írd meg mi lett:D
2013. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most h utánaszámolok sztem hónap végén tesztelj.
2013. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenki:) feltétlen megírom! sztem pénteken tesztelek egyet;)bár most van egy kis alhasi görcsöm szóval lehet megjön...
2013. júl. 13. 15:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindegyik válasz az enyém :D


Hát igazából a görcs az lehet a terhesség és a mensi jele is, szóval ezzel sem vagyunk előbbre. Majd írd meg.

2013. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jah boccs XD nem néztem a neveket:)az az egyetlen bajom hogy ugye hamarább jött meg a tabi miadt és nemtudom hogy most a valós mensimnek úgy kellene megjönie ahogy vagy ez miadt késik...dokihoz meg nemtudok elmenni a munkám miadt:\ de legkésöbb pénteken tesztelek!és írok:)
2013. júl. 14. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!