Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindegyik pelus lóg, ha...

Mindegyik pelus lóg, ha megtelik pisivel?

Figyelt kérdés
Ha nem, melyik nem?
2013. júl. 8. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik. 3 gyerekkel szinte minden fajtát kipróbáltam. De nem szoktam megvárni hogy "lógjon" addigra lecserélem.
2013. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én is ezen a véleményen vagyok mint az első

:-)

ha teljesen teli van akkor mindegyik lóg de miért várnál addig?


am kb 0,5-0,7L bírnak el :-)

2013. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az első két válaszolóval.Én most vettem rossmann-os pelust.Kis újítás, mert eddig csak Libero-t és az Aldis mylove-ot használtuk.Már estére is adtam rá a rossmannosból, kipróbálni, hogy bírja. Reggelre úgy "lógott" rajta, hogy itt nevettünk a férjemmel, mert szinte a térdéig leért a sok pisitől.:D Nem ázott át csak így megnyúlt. Eddig ilyet nem tapasztaltam az Liberonál és az Aldisnál sem.
2013. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A bugyipelusok nem lógnak annyira,de amúgy igen,húzza a súly lefelé a pelust és ezért lóg. Éjszaka én nem cserélek pelenkát,reggel olyan,mint valami kis méhecske a potrohával :D
2013. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A Libero nem lóg
2013. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, éjjel én sem cserélem, és reggelre az valóban lóg, de ébredés után cserélem, amíg fekszik addig meg nem vészes. Viszont nappal cserélem, amint látom, hogy "telik"
2013. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A Pampers nem jött be csak a "lógás" miatt.Ráadtam,és egy félóra múlva olyan volt,mintha már rajta lenne egy fél napja.

A Libero is megtelik persze,de az nem lóg,legalábbis nálunk nem.Szóval nekünk semmi más,csak Libero,majdnem 2 éve.:))

2013. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2# vok


de bizony a libero is lógott :-)))

de az nem most volt hanem vagy 11 éve

2013. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hm, én a kisfiamra 8 hónapja pampers activet-ot használok és soha nem tapasztaltam még ezt.
2013. júl. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az aldis csak akkor lóg, ha nagyon tele van.
2013. júl. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!