Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A felállás tényleg korai lenne?

A felállás tényleg korai lenne?

Figyelt kérdés

Kisfiam múlt héten volt 9 hónapos. És 1 hete feláll. Nem kapaszkodik, feláll, igaz még nem lép egyet sem :)

Mászni 6,5 hónaposan kezdett.



Mikor a doki néni megkérdezte és mondtam neki annyit mondott, hogy "nagyon ügyes, de hűű de korai".

Félre ne értsetek, büszke vagyok Rá, és tudom, hogy semmi baja nem lesz attól amit magától megcsinál.


De tényleg korainak számít?

Más babáknál ez hogy volt?


Köszi!


2013. júl. 9. 06:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10. vagyok, kapaszkodás nélkül? Tényleg ügyes! :)
2013. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kérdező! Jól értem, kapaszkodás nélkül, a padlóról áll fel a babád? Vagy bútor mellett felkapaszkodik? Ha az előbbi, akkor az tényleg elég korai (bár nyilván nem lesz tőle baja), ha az utóbbi, akkor az teljesen átlagos.
2013. júl. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Korai?! Nekem 8hósan kérdezte a védőnő felállt-e már.Mondtam nem.Hát jó furán nézett rám...Gondoltam is magamba,ráér még.De viszont rá 2napra felállt már.Most 9hós,már mindig feláll ahol tud,de nem lépeget meg semmi,csak áll meg fel akar mászni az ágyra.
2013. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én fiam kapaszkodva felállt 7 hónaposan, 9 hónaposan próbálkozott az elindulással, ügyesen totyogott, de ha elesett akkor ment a kanapéhoz felállni :)

kapaszkodás nélkül 1 évesen tudott felállni, de akkor már rég járt, babakocsi nélkül sétáltunk órákat :D

minden baba más :) maga a felállás inkább késői, de az, hogy segítség nélkül csinálja, az meg korai :D

2013. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A bútorok mellett 7hós kora óta áll, és most 1 hete KAPASZKODÁS NÉLKÜL a szoba közepén, és van hogy még játék is van a kezében! :)
2013. júl. 9. 14:51
 16/18 A kérdező kommentje:
Bocsi Csajok,elolvastam a kérdésemet, de beleírtam hogy nem kapaszkodik :)
2013. júl. 9. 14:52
 17/18 anonim ***** válasza:
Beleírtad valóban, csak 9 hónaposan ez tényleg nagyon korai, ezért kérdeztem rá. A fiam 1 évesen állt fel kapaszkodás nélkül, mondjuk akkor rögtön el is indult egyedül. 12. vagyok
2013. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Na, ezért akartam megerősítést. Hogy az Én dokim földhöz ragadt vagy tényleg korai a felállás? :)
2013. júl. 9. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!