Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta nagyon fáj a jobb...

Tegnap óta nagyon fáj a jobb forgóm. Ha ülök akkor nem fáj, csak felállás és menés közben. Elkezdtem calcium pezsgőtablettát szedni. Nem korai még ez? Most már végig igy lesz? 23 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

hogy mi korai meg mi nem ez egyénfüggő. Nekem is volt elég sok "nyűgöm" amire azt hittem korai, és ha végig megmarad akkor az húzós lesz, de a legtöbb része elmúlt és hetekig tartott ugyan de változatos volt :))) Mindig más nyűg... Lehet nem vígasztal... de ez várható :) Fő a változatosság. Én pl. már a végén vagyok, még két napom van.. de kb 3 hete nagyon fittnek és mozgékonynak érzem magam, holott azt hittem a vége lesz a legnehezebb, van hogy könnyebben mozgok mint 27-30 hetesen.. :) Érdekes csoda ez amit átélünk!

Sok sikert és változatos heteket! :)

2008. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én 18 hetes vagyok, nekem is van ilyen gondom. Hol az egyik oldalon fáj, hol a másikon, hol mindkettőn, ahol a comcsontom meg a csípőcsontom találkozik. És csk akkor ha megyek. És csinálni vele semmit sem tudok.
2008. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!