Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A felállás tényleg korai lenne?

A felállás tényleg korai lenne?

Figyelt kérdés

Kisfiam múlt héten volt 9 hónapos. És 1 hete feláll. Nem kapaszkodik, feláll, igaz még nem lép egyet sem :)

Mászni 6,5 hónaposan kezdett.



Mikor a doki néni megkérdezte és mondtam neki annyit mondott, hogy "nagyon ügyes, de hűű de korai".

Félre ne értsetek, büszke vagyok Rá, és tudom, hogy semmi baja nem lesz attól amit magától megcsinál.


De tényleg korainak számít?

Más babáknál ez hogy volt?


Köszi!


2013. júl. 9. 06:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy korai.

Akkor en mit szoljak?6es fel honapos a lanyom es mar all!!!

Sot van egy kisfiu aki egy hettel idosebb tole es o alif volt 6honapos mikor felallt.

Na szerintem ok sietnek!de minek?;)))raernenek meg alldogalni

2013. júl. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy nagyon korainak számítana manapság. Sok baba ilyen korban,vagy korábban már feláll. Az enyém 7 hónaposan állt fel, most lesz egy éves és már egyedül megy, egyedül is áll fel, kapaszkodás nélkül... Hihetetlen ügyesek! :)


Úgyhogy legyél rá nagyon büszke! :) Ügyike nagyon!


Szép napot!

2013. júl. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nekem sem tűnik hű de korainak. Az ismerősi körömben van olyan baba, aki 10 hónapos, de még csak mostkezdett el mászni, de van olyan is aki 5 hónaposan a kiságyban felkapaszkodott :)

Nagyon különbözőek a babák :)


Köszönöm a válaszokat, csak kíváncsi voltam :)

2013. júl. 9. 07:06
 4/18 anonim ***** válasza:
szerintem sem korai, én 9 hónaposan már lépegettem egyedül, mégse lett bajom belőle :) ő ilyen, hamarabb kezdhetsz el futni utána ;)
2013. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az enyémek is 9 hónaposan álltak fel. 5 éve ezt még nem tartották korainak. Én őszintén szólva azon csodálkozom, mikor beírnak a hasonló korú babák anyukái, hogy az övéké még csak forogni tud, és sokan elkezdik nyugtatgatni, hogy ez teljesen normális. Ha az enyémek ennyire lassú lett volna a mozgásfejlődése, már ezer felé küldtek volna fejlesztésre.

Szóval a 9 hónapos felállás nem korai. Főleg, hogy mászik is.

2013. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A fiam 6,5 hónaposan állt fel.
2013. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 8 hóanposan általában felállnak a gyerkőcök. Legalábbis az enyémek is ekkor álltak fel és ismerősök gyerekei is.
2013. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Még előzőz vagyok, barátnőm kislánya 10 hónaposan önállóan ment, ha nem látom saját szemmel el sem hiszem.
2013. júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sem korai. A kislányom 7 hónaposan állt fel először, 10 hónaposan pedig már önállóan ment!
2013. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem korai, pont a korának megfelelő. Kisfiam 8 hónaposan állt fel, az egykorú rokon baba 7 hónaposan. Az már szerintem kicsit korai, de nem lett semmi baja.
2013. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!