Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi 500 ml tejalap vajon megvan?

Napi 500 ml tejalap vajon megvan?

Figyelt kérdés
Azért vagyok bizonytalan, mert ugye a 8.5 hónapos babám még szopizik, de evidens módon már nem durranik szét a mellem a tejtől, beállt, de mégsem érzem azt, hogy rendes adagot szopizna a babám. Este még csak csak, 10 percet van cicin de azt sem egyfolytában, de van hogy reggel nem is szopizik, csak hajnalban, nem egy nagy cicis...amióta nagyon beindultak a fogai, cicizik éjjel, de csak pár kortyot....100%, hogy nem szopizik alkalmanként 200akat mondjuk....túrót, natúr yoghurtot, valamelyiket minden nap adok neki, tegnap kezdtem a sajtot, napi 1x kb 200 ml tejpépet is kap....nagyon nagyon nem szeretnék tápszerezni, a cumisüveget nem is ismeri, tanulópohárból iszik egyedül.....mit gondoltok, így hogy sokszor szinte komfortszopizik, nem kevés amit kap?Olyan idegesítő, hogy nem tudom ellenőrizni, hogy mennyit szopizott...
2013. júl. 10. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kevés szerintem,nem tudhatod mennyit szopizik.A nagy babák már 5perc alatt bekajálnak,és ez lehet 200mili is akár.Tejpép van neki,akkor szerintem eleget eszik,mert a joghurt is 100-150gramm.Én lányom tápszert eszik,de csak vacsira,akkor is 150-300között,de újabban inkább csak 150-t.Reggeli tejpép,kap krémtúrót egy dobozzal,vagy két doboz joghurtot.
2013. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!