Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elesett és szétrepedt aszâja?

Elesett és szétrepedt aszâja?

Figyelt kérdés
10 hònapos lânyom délelött elesett éd vérzett a szâja. Most aludt el és megnéztem neki, màr amennyire hagyta és olyan minha szètnyìlt volna belűl a felső ajka. Ma nincs orvosunk kòrhâz 50 kmre menjűnk oda vagy elég reggel a hàziorvos
2013. júl. 10. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem vérzik,nem hiszem hogy túl mély lenne.Szerintem ha varrni kell,ott nem csillapodik a vérzés...és nem is igen tudna elaludni,de ezt csak laikusként mondom.
2013. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak megrepedt,előfordul

A szájával nem lesz baj,majd elmúlik.

Én a fogacskáit nézném meg jobban,azokkal nem-e lett valami.

2013. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már nálunk is többször előfordult, szerintem a foguk sérti fel ilyenkor a szájukat, általában hamar eláll a vérzés, nem mentünk soha orvoshoz vele, nem volt gond. Én is a fogait szoktam inkább átnézegetni, nem tört e- ki valamelyik, vagy csorbult ki...
2013. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk majdnem napi szinten történik ez,ha nem dől belőle percekig a vér,akkor semmi probléma nincsen,megnézed olyankor,hogy nem-e lett baja a fogainak is,ha nem,és a vérzés is eláll 1-2 perc múlva akkor nincs miért orvoshoz szaladni vele.Persze duzzadni fel fog,és lehet be is lilul,de pár nap és meg sem látszik neki.Nyugalom. :)


3 gyermek édesanyja

2013. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!