Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket szokott keresni a...

Titeket szokott keresni a párotok napközben?

Figyelt kérdés

Engem alig hív fel, pedig reggel 7-től este 8-9-ig dolgozik... Úgy érzem, az se érdekli, hogy hogy vagyunk...

Egy 8 hetes kislány anyukája


2013. júl. 10. 18:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, hogy mikor mind a ketten dolgoztunk nehezen tudtuk a telefonálást összeegyeztetni, de napi 1x azért beszéltünk ha csak pár másodpercig is...

Mióta itthon vagyok, még csak pocakosan, és ingyen beszélünk azóta mindig felhív, ha szünete van, vagy ha csak nincs mit csinálnia... Elmeséli mi történt vele, megkérdezi jól vagyunk-e és ennyi...

Én nem tudnám elviselni ha napi 1x legalább nem hívna fel! Persze minden család más, és mivel régen nem volt telefon ezért más is volt minden.. akkor nyilván nem telefonálgattak, de most megtehetjük, akkor miért ne?


Örülök hogy érdeklődik irántam, és hogy van miről beszélgetnünk...


Egyébként nálatok a baba előtt is így volt a dolog? Már mint csak most lett ilyen vagy már az előtt is így volt? Mert ha előtte is így volt, akkor lehet, hogy csak érzékenyebb és fáradtabb vagy, ezért veszed úgy észre!

Akkor mondd meg neki, hogy egyedül vagy és néha olyan jól esne ha felhívna... :)

Ha viszont megváltozott a helyzet, akkor lehet ő érzi magát másképp, egy kérdést megér szerintem, de persze csak beszélgetés formájában, nehogy veszekedjetek! :)


Jó egészséget!

2013. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom orvos.Rengeteget dolgozik nap közben,operál,betegeket vizsgál,de így is napi 3-4x biztosan felhív minket.Van hogy csak 2 percre,de van hogy akár 10 percig is beszélünk,attól függ mennyi ideje van.

De ő nem tudna úgy dolgozni egész nap,hogy nem hív fel és nem tudja hogy vagyunk!

6 hós a lányunk

2013. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szia! Mi napi 2x biztos beszélünk telon, vagy ő hiv vagy én őt. Van hogy többször is beszélünk attól függ mennyire van hajtás. Mindig kérdez a babáról is.

3hós baba anyukája

2013. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
25%

Csak akkor hív, ha valami fontos van. Én sem hívogatom, nem akarok egy tárgyalás közepébe belecsörögni. Viszont ha hívom, pont ezért még akár tárgyalás vagy egyéb fontos dolog közben is fölveszi, mert tudja, ha hívom, az biztosan életbevágó.

Kedves kérdező, aludd ki magad délután, egy nyolchetes baba mellett gondolom nem szakadsz meg a melótól és akkor este lesz energiád a párodra is. Nekem három gyerkőc van, mégis belefér. Nálunk pl. szokás, hogy este a fürdőkádban beszéljük át a napot. :-)

2013. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Hàt az èn fèrjem munkàja is teljes embert kîvàn sőt az enyèm is.Mègis tudtunk emailt vàltani. Miota babànk van (ès okostelefonunk) facen, viberen,stb mindig tudunk beszèlni...szerintem mindenkinek van egy ciginyi ideje a csalàdjàra. Règen nem volt mobil, most van....
2013. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Az én férjem vezető pozícióban van, naponta többször beszélünk, van amikor 1 percet, mert nem ér rá, vagy Ő vagy én, de olyan is van, hogy eldumáljuk az időt, lehet fél óra is!
2013. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szoftverfejlesztő, egész nap gép előtt van. Naponta kb. 10-15 rövid e-mailt kapok tőle, sokszor megkérdezi, hogy vagyunk. Szerencsés vagyok, tudom.
2013. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
nem igazán beszélünk napközben
2013. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Van, amikor hív, de ha nagyon sok a munkája és csak arra van ideje, hogy gyorsan megebédeljen, akkor nem is várnám el, hogy hívogasson. Általában ha hív ebédszünetben szokott, vagy mielőtt indul haza.
2013. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozik a férjed? Lenne lehetősége felhívni? Miért gondolod, hogy nem érdekli mi van veletek?
2013. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!