Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket szokott keresni a...

Titeket szokott keresni a párotok napközben?

Figyelt kérdés

Engem alig hív fel, pedig reggel 7-től este 8-9-ig dolgozik... Úgy érzem, az se érdekli, hogy hogy vagyunk...

Egy 8 hetes kislány anyukája


2013. júl. 10. 18:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Reggel korán megy, és estig dolgozik. Ha van ideje, akkor felhív. Ha tárgyal, van olyan elfoglaltsága van, akkor nem tud, de felvenni sem szokott. Nagy különbség van aközött, hogy nem tud, vagy nem akar. Ezt azért gondold át. Én se mindig tudok telefonálni munka közben. Sőt akkor sem, ha a gyerekekkel itthon vagyok.
2013. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Mezőgazdaságban szállít. Tehát 2 óránként viszi a búzát stb. Tehát kb. másfél órát várakozik...
2013. júl. 11. 11:51
 23/25 anonim ***** válasza:
Engem is altalaban tobbszor megcsorget.Ha nagyon sok munkajuk van akk van h csak egyszer,de altalaban hiv.Regen is ez volt mikor meg nem volt gyerek,engem ez egy idoben idegesitett is,vitank is volg belole h miert mindig ő kell hivjon en miert nem keresem...stb.De alapjaraton örülök neki h keres,erdeklodik irantunk es belattam inkabb engem hivogasson mint mast. A te parodnak azert lenne ideje csevegni,te sem szoktad hivni?
2013. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
21. vagyok. Akkor beszélj vele erről. Engem a barátnőm egy időben nem hívott, amikor megszületett a fiam. Kérdeztem tőle miért, kiderült, hogy azt hitte zavar, nem akarta felébreszteni a babát, vagy engem. Lehet, hogy vele is hasonló a helyzet...
2013. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen,minden nap beszélünk 1x-2x,de van mikor többször is.

Már teljesen megszoktam,hiányozna is,ha nem így lenne.

2013. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!