Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám egész nap...

6 hónapos babám egész nap igényli, hogy foglalkozzak vele. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Vidám, mosolygós baba, de sajnos egyedül csak pár percig van el, így nem tudok semmiféle házimunkát elvégezni, a kendő kizárva, mert elég nagy baba lassan 10 kiló :)
2013. júl. 11. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogynem!

Legyél leleményes!

Tedd bele babahordóba, ha főztem mindig abban ringattam, énekeltünk.

Ha felmostam akkor is ott volt a babahordóban, akkor meg mindig kukucskált mit csinálok.

Mindig vond bele abba amit csinálsz.

2013. júl. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:

Ikreim sem voltak el egyedül.

Mindent meg lehet csinálni, amíg alszanak, főleg, ha apuka is besegít.

2013. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hiába teszem bele a babahordóba, nem marad meg benne pár percnél tovább, énekelhetek, akár fejre is állhatok, löki ki magát belőle, ez a helyzet a hordozható kisággyal is, a játszószőnyegét pedig már kinőtte, apa sajnos nem tud segíteni, késő estig dolgozik. Azt szereti, ha ölbe van, vagy ha leteszem a szőnyegre és melléülök, akkor úgy látszik ebbe bele kell törődnöm, nappal nagyon keveset alszik 1-2 órát, akkor pedig örülök, ha én is lefekszem egy kicsit pihenni, mert ki vagyok merülve.
2013. júl. 11. 08:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet. Pár percig elvan egyedül, de utána már kezd nyűgös lenni és szól, hogy na de most már azonnal jöjjön ide valaki :D

Én úgy oldom meg, hogy általában a pihenőszékébe ültetem bele, aztán azt viszem mindenhova. Délelőtt pl. igy takaritjuk ki a házat. Szobáról szobára viszem magammal, közben én elmosogatok, felmosok, teregetek, közben persze gyakran bohóckodok neki. Egy idő után persze azért elunja a dolgot, de mivel szobáról-szobára járunk, igy változatos neki a környezet, ez is leköti :D Na hát nálunk igy megy a dolog :)

2013. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!