Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem egy új fúrót! Ha...

Vettem egy új fúrót! Ha erőltetem akkor egész szépen füstölög, de megy! Baj lehet vagy ne foglalkozzak vele, mert van rá egy év gari. Vagy ezeket is be kell járatni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 15:11
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ha füstölög, akkor valami ég, elég, elfogy...végül le ég az egész...nem éri meg az 1 évet.

Bejáratni nem kell. Talán inkább megszokni, hogy mennyit bír.

Mondjuk ha gyengének érzed füst nélkül, akkor inkább cseréltesd ki, talán jobb lenne eleve egy erősebbre, ha lehet.

2012. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van. Vagy kis teljesítményű, és nem alkalmas arra, amire használni akarod, vagy hibás. Első esetben, ha még nem látszik rajta, hogy használtak, vidd vissza, "téves vásárlás" címszó alatt kérheted, hogy vegyék vissza és veszel helyette egy nagyobb teljesítményűt (azt hiszem 5-8 napig működik az ilyen visszavásárlás). Ha a teljesítménye a gépkönyv szerint megfelelő, sürgősen vidd vissza, mert hibás és le fog égni.
2012. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!