Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már a szeparációs szorongás...

Ez már a szeparációs szorongás lenne, vagy csak egyre akaratosabb a babám?

Figyelt kérdés
Egy hete tart, hogy ez eddig gyönyörűen magától eljátszó, elalvó babám azon nyomban torkaszakadtából sír, amint a feneke földet ér. Egy hét híján 7 hónapos. Nem lehet letenni egy percre sem, ha mégis, sikítva üvölt, mintha egy kis malacot nyúznának. Apuka sem tudja lenyugtatni ilyenkor, pedig számtalanszor vigyázott már rá, minden nap játszik vele, sokat vannak együtt. Csak én kellek. Éjszaka is van, hogy felsír és csak nálam nyugszik meg. A mozgásfejlődésben is teljesen leállt, mert vagy ölben van, vagy a hátán fekve üvölt. Eddig gyönyörűen forgolódott, felfedezett, most semmit nem hajlandó egyedül csinálni. Csak akkor nem sír, ha kézben van. Ez az lenne már?

2013. júl. 11. 11:30
 1/1 Moncsycsy ***** válasza:
Sajnos nálunk is ez van. 2 védőnő szerint ez szeparációs szorongás. csak a kezemben van és bújik. eddig imádott a táskából kipakolni, ha megbírta szerezni, most pedig lerakom elé és semmi. 1 hete tart nálunk, de tegnap először eltudtam menni fürdeni, és este apához kéredzkedett aludni. én remélem hogy hamar kinövi :) kitartást :)
2013. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!