Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is ennyire beöltöztetitek...

Ti is ennyire beöltöztetitek a babátokat?

Figyelt kérdés
Ma nálunk nincs az a nagy meleg. Borult az ég, kicsit fúj a szél, 24 fok van. Védőnőnél voltunk 15 hónapos lányommal és el voltam csodálkozva sokan mennyire felöltöztették a babájukat. 7-8 hónapos babák és komolyan úgy felöltöztetve mint ősszel. Vastag kabát, vastag nadrág, vastag sapka, valamelyiken még harisnya is volt. Az én lányom volt egyedül aki vékonyabban volt öltöztetve. Rajta vékony hosszúnadrág volt, rövid ujjú, és egy vékony pamut pulcsi, lábán szandál. Most tényleg én vetkőztettem ki a kislányomat, vagy sokan túlzásba esnek? Nem vettem észre hogy fázott volna. Nekem vékony nadrágba és pólóba is melegem volt.
2013. júl. 11. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te öltöztetted fel jól. A túlöltöztetéssel pont azt érik el, hogy jól leizzad szegény gyerek és megfázik.
2013. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még ha nem is tűz a nap hétágra, 24 fokban azért túlzás a vastag nadrág, kabát, harisnya. Egy vékony réteg bőven elég a kicsikre is ilyenkor.
2013. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon túlzásba tudják vinni az anyukák. Hát féltik, pedig még rosszabb ha túl van öltözve a kicsi, hiszen megizzad aztán megfujja a szél és lebetegszik..

Én eleinte szintén mindig túlöltöztettem a babámat, a nagymamák hatásásra, mert HAAAJ, BIZTOS FÁZIK EZ A GYEREK, MEG FOG FÁZNI...na persze. Egyik alkalommal pedig orditott a babakocsiban, nem tudtam mi baja, levettem a pulcsiját és azonnal abbahagyta a sirást. Eztuán már nem hallgattam senkire.

2013. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eleinte én is mindig inkább túlöltöztettem a lányomat, de aztán gyorsan rájöttem hogy nem szabad, főleg hogy ő elég izzadós. Mindig melege van :)
2013. júl. 11. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!