Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalataitok a baba...

Mik a tapasztalataitok a baba sling-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sok szépet és jót hallottam(olvastam) róla, de kíváncsi lennék azok véleményére is, akik már próbálták... Mennyire vált be?
2010. nov. 1. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Az micsoda?
2010. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elsőnek: google... amúgy babaerszény, egyfajta hordozó.


on: en kipróbáltam, nekünk jobban bejött a mei-tai.

azt a férjem és én is tudjuk használni, kabáton is kintre. az erszény nagyon méretreszabott, nem lehet úgy kihasználni. szerintem.

2010. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akartam használni a guglit de nyilván ha lett volna rá időm megteszem. Vártam volna egy választ na de mindegy.
2010. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az erszény egyvállas hordozó, féloldalasan terhel. Erszényt tipikusan azok vesznek, akik félnek a kötözéstől. De az előre szabott erszény nehezen állítható, pl pólóban még jó, pulóverre, kabátra már nem tudod felvenni. Nekünk van erszényünk, de őszintén szólva már bánom, hogy megvettem. A mei tai vagy a szövött kendő ezerszer jobban kihasználható.


Ha nagyobb babát szeretnél csípőn hordozni, akkor inkább karikás kendőt vagy a Scootababy nevű csatos hordozót javaslom. Ha meg újszülöttet bölcsőtartásban, akkor szövött vagy rugalmas kendőt. Egy-két kötést (pl elöl keresztezett) nagyon könnyű megtanulni videóról is.

2010. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előny: nagyon kicsire össze lehet hajtogatni, a táskámban elfér, nem kell összevissza tekerni, hajtogatni, mint a kendőt.


Hátrány: amit mi nyáron használtunk, az most télikabáttal kicsi (de lehet állítható méretűt venni és akkor egy gonddal kevesebb), kicsit nehéz egyedül belerakni a babát, ha már jár a baba és piszkos a cipője, szinte biztos, hogy összekeni a ruhádat, nem tudod mindkét kezedet teljesen szabadon használni, én legalábbis egy kezemet mindig a baba hátán tartottam.


Hol, mire szeretnéd használni?

2010. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Picike babómat szeretném majd vele hordozni... Ha pl, csak a közelbe megyek valahova, ne kelljen az egész babakocsis cumót magammal vinni. Ha már nagyobb lesz, és tud járni, akkor már nem hiszem, hogy fogom hordozni így módon..

Igen, most már lehet állíthatósat is kapni... A kendőtől kicsit viszolygok, nem tudom megmondani miért...Az a sok átkötés, tekerés...csomók..

Amúgy nem túl meleg nyáron? mármint a kendő... Ezerszer körbetekered magadon... :)

Köszi a válaszokat

2010. nov. 2. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!