Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalataitok a 2...

Mik a tapasztalataitok a 2 hónapos oltással kapcsolatban? Hogy viselte a baba?

Figyelt kérdés
Mi holnap megyünk, kicsit izgulok miatta.:)
2011. jan. 3. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Régen ezek lázasodós oltások voltak, a nagyobb gyerekeimet lázkúppal kellett fektetni oltás után. Mostanra változtattak az oltóanyagon, és általában nem okoz semmilyen kellemetlenséget. Mi a picivel tünetmentesen megúsztuk.
2011. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi is holnap megyünk a 2 hós oltásra.

Az első lányom 2 évvel ezelőtt kapta, ő belázasodott tőle picit, úgyhogy estére kapott egy fél kúpot, másnap még picit aluszékony volt, más probléma nem volt. Bár nem csak a kötelezőt kapta, hanem prevenart is.

Holnap is így lesz a kisebbik lányomnak: kötelező és prevenar együtt, úgyhogy számítok holnap is egy kis lázra.

Minden jót nektek!

2011. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem jól fogja bírni. Drukkolok nektek is, hogy lázmentes legyen.
2011. jan. 3. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi tünet nem volt.

Amikor kapta szurit, akkor persze sírt, de semmi komoly. Egy picikét nyűgös volt utána 1-2 óráig, de szerencsére az sem volt gáz.

Sem láz, sem aluszékonyság nem jelent meg nála. Szerencsére jól viselte, és remélem, hogy a 3 hónapos szurinál is így lesz, nekünk az jövőhéten lesz.

2011. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nálunk is két szuri volt, a kötelező és prevenar.
2011. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok, szia, mi volt az oltáson, volt valami mellékhatás?

Az én lányom este egy picit sírt (fájt a combja, borogattam neki, attól jobb lett), ma egész nap alszik, amúgy más nem volt, szerencsére nem lett lázas.

2011. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia, neki nem fájt a combja, viszont tegnap és ma este is nyűgös volt este. Láza nincs, csak hőemelkedése. Napközben sokat aludt, tegnap éjjel viszont elég nyugtalan volt. Örülök, hogy nálatok nem volt semmi.
2011. jan. 5. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!