Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész nap nem alszik a babám...

Gabi86 kérdése:

Egész nap nem alszik a babám szinte semmit, mi lehet a baja? Hogy altassam el?

Figyelt kérdés
már nincs több ötletem altatás terén.ringatom,énekelek neki,elvittem sétálni,szoptattam tisztába tettem,hasfájós és már beadtam neki a cseppeket is amik eddig használtak neki.eddig egy huzamba ami a leghosszabb volt ma az 1 óra volt.ilyen 10 meg 30 perceket alszik.reggel fél 9 óta megy ez.addig éjjel jól aludt.már szoptattam mind a két ciciből is ma hátha nincs elég tejem.és most este szinte megállás nélkül sír.már kezd elfogyni a türelmem.

2013. júl. 11. 21:41
1 2
 1/15 Kerria ***** válasza:
Mennyi idős?
2013. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ja igen most jutott eszembe,mert persze most is a kezembe van.1 hónapos és 1 hetes múlott hétvégén
2013. júl. 11. 21:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet h nincs elég tejed és nem lakik jól?
2013. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
eddig nem volt vele gond.hogy tudhatnám meg ezt hogy van e elég
2013. júl. 11. 22:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg éhes, nem fejsz amúgy? Mert ha tudsz még lefejni szopi után és megpróbálod oda adni neki vagy kis pohárból vagy cumisüvegből és elfogadja, akkor kiderülne!
2013. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem szereti a cumisüveget,néha iszik nagy duzzogva csak belőle,de most is eltolta a nyelvével a szájától.50ml fejtem és most a cicin aludt be.talán elaludt legalábbis úgy néz ki egyenlőre
2013. júl. 11. 23:24
 7/15 anonim ***** válasza:

Kb másfél hónapos koráig semmit nem aludt napközben a kisfiam, max 10-30 perceket. Totál kikészültem, egész nap sírtam és alig vártam hogy hazaérjen a férjem munkából vagy hogy anyukám átjöjjön és elvigye picit a babát...

2 hétig olyan voltam mint aki depressziós, csak bőgtem és bőgtem, zabáltam és nem akartam semmit és senkit...

Aztán anyukámmal leültünk kicsit beszélgetni, megnyugtatott hogy nincs baj, kitartás, jól csinálom, legyek türelmesebb stb...

Váltottam, próbáltam elfogadni a helyzetet és élni vele. Lenyugodtam, türelmes lettem és próbáltam élvezni mindent.

2 nap múlva elkezdett aludni napközben is a babám, 1 hét múlva már kialakult alvási rendje volt ami a mai napig is megvan. Másfél óra után alszik 40-60 percet és egyszer alszik 2-3 órát egyhuzamban. Este felé már nem nagyon akar aludni még 20 percet sem, na akkor kicsit kínlódunk vele mert már nyűgös de túl élhető. :)

Szóval nálunk az vált be hogy ahogy elkezdtem nem görcsölni azon hogy már megint nem alszik stb... megnyugodtan, ezt megérezte a baba is és azóta minden oké.

3 hós baba anyukája

2013. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Monoton zaj! Nálunk ez a tuti, ha semmi nem jön be, akkor is a babakocsi+hajszárítóra szépen bealszik.

De lehet porszívó, ventillátor, bármi ilyesmi.

2013. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,de főleg az utolsó előtti válaszadónak.az a baj nekem semmi segítségem,nincsen mert az én anyukám messze lakik az anyós meg csak ígérgeti hogy eljön de sosem ér ide.ma elpattant a cérna sajnos kicsit megráztam szegény kicsikémet,tudom nem kellett volna mert ettől csak még rosszabb lett,de végül sikerült elaltattnom miután jól kibőgte magát.úgy érzem nem bírom tovább
2013. júl. 12. 16:20
 10/15 A kérdező kommentje:
fáradt is vagyok,az is idegesít hogy nem tudok semmit csinálna,takarítani már 3 napja nem volt időm mert ha alszik is csak úgy ha rajtam van.kedves utolsó előtti hogy sikerült elérned hogy megnyugodj?mit csináltál?
2013. júl. 12. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!