Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész nap nem alszik a babám...

Gabi86 kérdése:

Egész nap nem alszik a babám szinte semmit, mi lehet a baja? Hogy altassam el?

Figyelt kérdés
már nincs több ötletem altatás terén.ringatom,énekelek neki,elvittem sétálni,szoptattam tisztába tettem,hasfájós és már beadtam neki a cseppeket is amik eddig használtak neki.eddig egy huzamba ami a leghosszabb volt ma az 1 óra volt.ilyen 10 meg 30 perceket alszik.reggel fél 9 óta megy ez.addig éjjel jól aludt.már szoptattam mind a két ciciből is ma hátha nincs elég tejem.és most este szinte megállás nélkül sír.már kezd elfogyni a türelmem.

2013. júl. 11. 21:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nálunk ez megy szinte mióta hazahoztuk,hogy alig alszik napközbe,de általába éjjel alszik 1-2x kel fel.én azt hiszem most kezdek kicsit depisebb lenni.
2013. júl. 12. 16:36
 12/15 anonim ***** válasza:

Én csak azért írok, mert az enyém allergiás volt és alig tudott aludni, mert mire elaludt volna jöttek a görcsök hiába mondtam a dokinak azt mondta csak hasfájós, aztán kiderült 4 allergiája is van.Szóval én egész nap mellette feküdtem, vagyis ő én mellettem és masszíroztam, tornáztattam, és próbáltam nyugtatni, aztán a 3 hónapban mentünk el gasztoenterológiára magánba, mert már kúppal sem tudott kakilni és több mint 1 hete nem volt széklete.Gyerekoros szerint ez OK volt.Aztán kaptam Lactase tablettát azzal szoptattam és diétáztunk.Aztán 3 hó múlva újra görcsölt, elvittük megyei proffhoz, aztán abba kellett hagynom a szoptatást,mert már üvöltve evett.És azóta superül van.Múltkor csirkehúsra megint görcsölt, így azt nem adom neki.Most 9és fél hós.

Lényeg van kiút az alagút végén. Nekem sem volt segítségem senki, volt, hogy enni nem volt időm csak este mikor már a férjem hazajött akkor is szárazat, mert főzni hónapokig nem tudtam, max. hétvégén.

2013. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:ha keveset eszik, bérelj 1 hóra mérleget 1-2 ezer Ft, és rögtön kiderül.Én szopi előtt és után is mértem minden etetésnél és jó volt, mert sokszor kellett pótolni, mivel volt, hogy kevesebb volt, mint írtam elég sok gond volt.Volt hogy 2-3 órát aludt, azt is csak a karunkban, de már nem bírtuk, így a 4 hónpban béreltünk hordozót=mei tai-t.Ez nagyon szuper volt és egyből mikor kipróbáltuk ki sem akart jönni a baba.neked mivel még ilyen pici a rugalmas kendő volna jó.Ez azért is jó, mert míg rajtad van, te tudsz bármit csinálni, akár pisilni is.Nekem egy világ nyílott meg ezzel, végre tudtam takarítani, főzni és ő is élvezte aludt, nézelődött.Fogfájásnál még jobb, ma is ebben altattam el.nekem is a gyakorin ajánlották.van minden városban babahordozós klubb és lehet bérelni 1 hóra párszáz Ft-ért.Ki kell próbálni, nagyon jó, csak ajánlani tudom mostmár mindenkinek ezt mondom, és tényleg bevállik és a karom nem szakad le és a gerincet sem terheli.Arra figyelni kell, hogy nem Brendon-ost, Chicco-sat kell venni,Küldök linket, van térkép is, meg tudod nézni nálatok van-e klub ill. fel tudod venni a kapcsolatot.Segíteni fognak, hidd el.
2013. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]



Nekem ilyenem van::::ww.google.hu/search?q=hajtka+mei+tai&bav=on.2,or.r_qf.&biw=1280&bih=691&um=1&ie=UTF-8&hl=hu&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=yG_gUe2bC433sgbU-YHYCw

2013. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat,meg hogy egyáltalán ítatok
2013. júl. 12. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!