Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel szórakoztatjátok 3-4 hó...

Mivel szórakoztatjátok 3-4 hó körüli babátokat?

Figyelt kérdés
mi szoktunk "beszélgetni" = sikongatunk egymásnak, utánozom a hangokat, amiket kiad, mutogatok neki ezt-azt, tornázunk ,de itt kb. ki is merül a "kincsestáram".
2013. júl. 12. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennél többet nem is igen lehet csinálni egy ilyen pici babával.
2013. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam naponta masszirozni, aztán leteszem a játszószőnyegre, korberakom játékokkal, amit tud nézegetni, fogdosni. Ha kell, adogatom neki a játékokat, de van, h egyedül is elvan. Aztán szokott hintazni is.


Táncolni szoktunk együtt, enekelek neki.

Ha hason van, akkor elérhető távolságba teszem neki az egyik kisallatot, azt betudja játszani a feje alá, meg tudja csócsalni. Aztán ami eszembejut, de most hirtelen ennyi jut eszembe. Probalkozz te is, bármi tetszik nekik. :)

2013. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ezeket csináltam vele, maszíroztam, mondókáztunk. Repülőztünk, megnézzük a babát a tükörbe.

Bábozok neki, most már élvezi.4,5 hónapos

2013. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj, igen, a tükör nekünk is nagy barátunk, aranyos, amikor mosolyog magának, vagy észreveszi a lábát (egyébként még szerintem nem tudja, hogy van neki:)).


Vessetek meg, de Én amikor már mindenen végigmentem vele és semmi nem jön be, akkor pár percre be szoktam kapcsolni neki a Duck Tv-t. Lassú mozgású figurák vannak, nincs villódzás és babánakvaló aláfestő zene. Ez az aranytartalékom, ha semmi nem válik be már..


Kettes vagyok.

2013. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tv-nk nincs, nem is kapcsolnám be neki, de nagyinál ugy tapad rá, mint a csiga. :)
2013. júl. 12. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!