Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos tápszeres babának...

4 hónapos tápszeres babának kell vizet adni? és ha nem kell neki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kínáld meg vele, talán elfogadja.
2013. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kínáld meg hátha elfogadja. nekem még csak 3hónapos de van mikor elfogadja. a doki is mondta hogy a nagyon meleg van kint és nincs sok pisis pelus akkor adjak neki vizet.
2013. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

már megkínáltam, de nem kell neki...

próbáltam még a Hipp alma-citromfű teáját azt megissza, csak nem akarom, hogy hozzászokjon, hogy csak azt igya meg.

Amíg csak szopizott addig tudtam, hogy nem kell mellé vizet is adni, de a tápszernél már gondolom kellene.

2013. júl. 13. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem kezded el hozzátáplálni és nincs óriási meleg, nem muszáj. Babám sziintén tápszeres, csak akkor kínáltam meg, és akkor ivott is kb 20-30 ml-t amikor az az óriási kánikula volt. Tápszerből bőven megitta az adagját.
2013. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Ha nem fogadja el, akkor nem szomjas. Nem véletlenül kell úgy elkészíteni a tápszert, hogy az egyharmada ne legyen olyan sűrű. Neki az a rész a szomjoltó.
2013. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj neki csinálni híg almalevet. Azt tápis babának ilyenkor már lehet. Reszelj le fél almát, facsarj ki belőle annyi levet amennyit csak tudsz, és mondjuk 20 mlt higíts 60 ml babavízzel. Majd csak megkedveli. Úgy is almával kell kezdeni a hozzátáplálást. :) Én mondjuk úgy csináltam, hogy jégkockatartóba öntöttem a frissen facsart almalevet, fagyasztottam, reggel kivettem egyet, leöntöttem forrásban levő vízzel, mert így nem romlik meg olyan gyorsan. Aztán visszahűtöttem fogyasztható hőmérsékletre.
2013. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!