Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagyon anyás a gyereke...

Akinek nagyon anyás a gyereke hogyan szoktatta másokhoz? Pl nagyszülők

Figyelt kérdés

Második baba és értetlenül és tehetetlenül állok a dolog előtt.

Nagylányom már az első perctől bárkivel szivesen elvolt, a mai napig bármelyik rokonnál ottalszik boldogan. (3 éves).

Kisfiam most 8 hós, de az elejétől kezdve mimózább. Velem van el, meg az apjával (vele is kevésbé). Bárkinek szivesen a kezébe adom, de mivel nem szeretem sírni látni, hagyni, általában visszaveszem, úgy 2 perc után. (Nem hiszem, hogy kényszeríteni kéne ilyen korban).

Csak rossz, hogy még a nagyszüleivel sincs el, pedig mindenki szivesen szeretgetné, foglalkozna vele.

Mit tehetnék?



2013. júl. 13. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Epp a minap tettem fel kerdest errol..egy valasz jott.. a fiam nagyon anyas..nem engedi apjanak se hogy megpuszilja meg semmi..2 es fel eves anyukammal mar itt lehet hagyni egy ket honapja..ugy csinaltam hogy fokozatosan eloszor csak kimentem a szobabol sirt egy kicsit anya probalta terelni a figyelmet..eleinte nehez volt de mindig 5 perc utan vissza mentem aztan ezt nyujtottuk folyamatosan..persze soha nem hagytam hogy uvoltson utannam mikor hallottam hogy nagyon keres akkor mentem hogy megnyugtassam..par het utan mar elmehettunk a ferjemmel vacsorazni kettesben most meg mar elaltatja anyu delben is nem igazan keres..de ezt csak 2 eves kora utan lehetett megoldani..elotte nagyon sirt ha mas fogta..
2013. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nem túl bíztató, főleg hogy másfél éves korától bölcsis lesz mert vissza kell mennem dolgozni.

Félek mindkettőnk szíve meg fog kicsit szakadni... :(

2013. júl. 26. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekunk nem ment a bolcsi 18 honaposan. Utalta a gyerekeket..idegesitette a hangoskodas. Most szeptemberben ujra megprobaljuk. Mar van 2 jatszoteri cimbije. Ok is ott lesznek.remelem sikerul.
2013. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háát,nalunk folyamatos zsivaj van és sokat vagyunk játszótéren is, mert a nagyobbik igényli. Ilyen szempontból nagyon remélem hogy nem lesz baj...
2013. aug. 12. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!