Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köztetek van olyan, akinek a...

Köztetek van olyan, akinek a babájánál nem tévesen, hanem valódi vészhelyzetben riasztott a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 08:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg volt igazi riasztás, de rengeteg téves. Utólag azt mondom, hogy jobb lett vlan enélkül, mert rengeteg stresszt okozott feleslegesen.
2013. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
vlan = volna
2013. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
jól kell a matrac alá tenni az érzékelőket.
2013. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos, ha a baba"rátapad" a rácsra, akkor beriaszt az érzékelő, mert annyira nem nagyok a sensor padok, hogy oda is kerüljenek.
2013. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Had kérjek meg mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljon, és ne a légzésfigyelő technikai dolgaira, mert a kérdés nem arról szól Köszönöm.
2013. júl. 14. 09:00
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
Nem nagyon fogsz rá választ kapni. A bolti légzésfigyelő semmire nem jó. Ha a gyermek monitorozást igényel, az már a kórházban kiderül, és arra nem elég az Angelcare és társai. Egyik legnagyobb átvágás a babadolgok piacán. Azt szokta jelezni, ha a baba légzése kimarad kb 20 mp-ig. Ilyenkor jelez, de sem újraélesztés, sem rázás, sem mást nem kell tenni, a légzés folytatódik magától.
2013. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, kb erre számítottam. Ezt hallom orvostól, védőnőtől,hogy teljesen felesleges, mégis olvasok itt is olyat, hogy aki nem vesz ilyesmit, az gondatlan szülő.
2013. júl. 14. 10:41
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
Csecsemőosztályon dolgozom, egyetértek az 5. válaszolóval, a bolti légzésfigyelő lehúzás, értelme nem sok van. Egyrészt, a szülő sokmindent nem tudna tenni, ha tényleg baj lenne, másrészt pedig ahol baj van, az döntő többségében enélkül is kiderül, és oda valóban kórházi monitorozás kell.
2013. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Hát nekünk van figyelőnk ès hála isrennek,hogynem hallgattam senkire ès negvettem! Ennek köszönhetően derült ki,hogy van a lányomnak kègzèskinaradása! Igaz riasztitt feleslegesen is de inkább mint,hogy ha bah van ne ruasszob! Ès a lányom doktornènije sok jó tippet adott,hogy mit tudunk tenni! Èn csak ajánlani tudim!
2013. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ha jól értem utolsó, nálatok is csak légzés kimaradás és nem légzés leállás volt? Mit mondott a doktornő?
2013. júl. 14. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!