Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyik nevet választanátok?...

Ti melyik nevet választanátok? (A sértő megjegyzésekből nem kérek! )

Figyelt kérdés

Fiú:

Donátó, Herold, Medox, Ramíró, Eduárdó


Lány:

Szendi, Tiara, Méri, Szelina, Karen


2013. júl. 14. 10:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

9

Talán az annyira nem jellemző a másik népre, én legalábbis még nem halottam csak a többit.

2013. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

"Másik népre"

Hadjuk már a beképzelteskedést! Ugyanolyan emberek ők is mint te meg én...

2013. júl. 14. 10:30
 13/31 A kérdező kommentje:
Gyűlölöm a rasszistákat! Fuuuujj.
2013. júl. 14. 10:30
 14/31 anonim ***** válasza:
91%

Az apuka más nemzetiségű? Így érthető lenne a névválasztásod, viszont ha mindketten magyarok vagytok és Magyarországon éltek, akkor csupán nevetséges magamutogatást, nagyzolást, feltűnősködést sugall a névválasztás.


Ha választani kell a nevek közül, akkor nekem a Szelina tetszik, a fiúnevek közül egyik sem.

2013. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
49%

Donátó,Karen.

De a vezetéknévvel nem tudom hogy cseng.

2013. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
61%
Te tényleg nagyon unatkozhatsz :)
2013. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
79%

Hadjuk már a beképzelteskedést! ????


esetleg nikolasz krisztofer?! épp most született itt egy kisfiú ilyen szépséges névvel!

2013. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Egyiket sem!


De egyébként én nem az alapján választanék nevet a saját gyerekemnek hogy mások melyiket választanák a helyemben...


Lehet valakinek ezek a nevek nem tetszenek, valaki pedig szépnek tartja őket.

Még szerencse hogy nem vagyunk egyformák, akkor szinte minden 2.-dik gyerek ugyanazzal a névvel futkozna.

2013. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Alejandróra nem gondoltál??? Azis szép....

És nem vagyok rasszista csak realista.....:)

2013. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
25%

Az én kislányom neve Tiara (március 17.-én tartjuk a névnapját). Tirának becézem és imádom a nevét.


Ha kisfiú lett volna, akkor a Medox nevet választottuk volna.


Mikor kiderült, hogy kislány akkor az összes nevet végig néztem és kiválasztottam kb 8-at, aztán tovább szűkítettem. Aztán azért maradtam a Tiara névnél, mert nagyon tetszett a Kira is, és amellett, hogy a Tiara a mai szépségkirálynők fejdíszét jelenti becézve nagyon hasonlít a Kirára (Kira-Tira).

Így gyakorlatilag megtaláltam azt a nevet, ami teljes mértékben elnyerte a tetszésemet. Az apuka miatt kapott egy ,,Zoé" második nevet, de bevallom őszintén ma már nagyon bánom, hogy Zoé is lett. Eleve tudjátok van amikor illik a gyerekre a saját neve, és az én kislányom teljes mértékben ,,Tira"! Egyszerűen nem tudnám őt Zoénak hívni soha semmilyen körülmények között.

Magyar nemzetiségűek vagyunk a párommal. Igaz az én apukám nem magyar (közép-Amerika egyik országából való), de én már itt születtem és a különleges vezetéknevemen kívül túl sokat nem vettem át az ottani kultúrából. Viszont a kislányomnak magyar vezetékneve van és szerintem még is tökéletesen passzol a neve. Tehát nem sok minden indokolta, hogy ne bettina, Evelin, Erzsébet nevek között válogassak. Egyszerűen szerettem volna egy olyan nevet, ami elég egyedi, ami picit különleges, de még sincs benne sok ,,ioáia" :)

2013. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!