Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem vagyok boldog?

Miért nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés
Soha nem vagyok elégedett,mindig van valami,amiért irigy vagyok másokra.Van egy gyönyörű kislányom,akire mindennél jobban vágytam,1 évig napi szinten sírtam miatta,hogy nem akart összejönni, egy párom akit imádok,saját ház,a szüleimmel,testvéreimmel szintén nagyon jó a kapcsolatom.Anyagilag lehetne jobb is a helyzet,de a lényeg,hogy a kislányomnak megvan mindene.De egyszerűen nem vagyok boldog!Úgy érzem nem is erre vágytam,már magam sem tudom mit akarok az élettől!Mi lehet velem??:(
2013. júl. 14. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Besavanyodtál a minden napokba!

Menj el dolgozni, ahol emberek között vagy, vannak feladatok ....

Nem csak az otthoni mindennapok, ami monoton!

Keress fel régi barátokat, hagyd anyukája a picit mozdulj ki barátnőkkel...

2013. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy elérted a célodat. És sokszor ilyenkor eszmél rá az ember, hogy tényleg ezt akartam? Hogyan tovább? Tűzz ki új célokat.
2013. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Kutya is jó dolgába vész el.
2013. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám,hogy fenékig tejfel az élet,a lakást a párom örökölte végül is,inkább úgy mondanám,hogy a legfontosabb dolgokra jut pénz,de nem dőzsölünk.De engem nem is az anyagi része érdekel,tudom,hogy a gyereknevelés a világ legfontosabb és legnehezebb feladata,de olyan haszontalannak érzem magam,nem vagyok büszke arra amit csinálok,úgy érzem nem teszek semmi olyat,amivel különleges lehetek,és persze azt,is,hogy a gyermekem jobbat érdemelne...
2013. júl. 14. 16:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi a munkád?
2013. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az mindegy most,mert még 7 hónapos a babám,szóval egyelőre nem nagyon tudnék visszamenni dolgozni,egyébként ügyintéző végzettségem van.Levelezőre járok emellett angol szakra.
2013. júl. 14. 16:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kis deprssziónak tűnik. Mozdulj ki sokat, barátnőzz, sétáljatok sokat, menjetek el vásárolgatni, csak ne punnyad otthon.
2013. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Esetleg valami hobbi kialakítása a gyerek mellett, amivel egy picit lefoglalhatod magad és sikereket érhetsz el? Nem tudom pl megtanulni horgolni, én mondjuk sminkelni imádok és biztos vagyok benne, ha meglesz a babám akkor szabadidőmben is ezzel fogok foglalkozni :)
2013. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tűzz ki vmi új célt, ha közben tanulsz, az pld jó, foglalkozz azzal.

én nem tudok unatkozni a kislányom mellett. takarítás, főzés, kertészkedés, aztán kezdem előlről.

barátnőkre nincss időm.

tanulj meg horgolni, kötni, varrni, csinálj a kislányodnak babákat, játékokat, ruhákat, szobadíszt, stb...

2013. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Kezd el sportolni szerintem. Hihetetlen energiákat ad. Azt hiszed elfáradsz de nem. Feltöltödsz tőle. Változatosságot hoz. Kisfiam ma 6 hónapos de már2 hónapja járok. Sokkal.jobban érzem magam.
2013. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!