Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hová lenne jó...

Szerintetek hová lenne jó ajándékozni, hogy jó helyre kerüljenek a cuccoK?

Figyelt kérdés
van a picimnek pár újszülött ruhája,meg pár nagyobb babaruha,ami nem kell(kislány)én nagyon szívesen odaadnám olyannak,aki nem él olyan jó körülmények között,mint mi(a rucik egész jól,én is bármelyiket szívesen ráadnám a picimre,nem rongyok,nem piszkosak,szépen kimostam vasaltam őket...meg van még kókuszpólya,popsitörlő ami nem kell stb...viszont én nem ismerek senkit,aki rászorul tényleg...szerintetek mit tegyek?köszi előre is:)21éves anyuka

2013. júl. 14. 22:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos válaszokat:)már regeltem 2oldalon is:)csak győzzek válogatni:(amúgy ide is írhat(úgyis anonim sz oldal)ha vkinek ilyemi kellenek :)
2013. júl. 14. 23:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Jézusom,ez aztán a védőnő :-O En a K vitamint adtam oda neki mert kiváltottuk de tápszeres lett a kicsi.Nem nagy tétel de ugy voltam vele valakinek meg jol jöhet ne itt romoljon meg. Megköszönte azt mondta lesz helye.Pedig az csak egy doboz K vitamin! Esetleg ismerősi körben kérdezz utánna vki nem e tud olyan családot aki örülne a pakknak.Ha nem találsz hirdesd meg aprodon h ingyen elviheto.Kapni fognak utánna.Nagyon szép dolog tőled :)
2013. júl. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 SzCJudit ***** válasza:
Szia! Én anyaotthonba vittem be a kinőtt kisruhákat. Nagyon örültek neki :)
2013. júl. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2013. júl. 15. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!