Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lett ennyire anyás a...

Mitől lett ennyire anyás a kislányom? Ekkora baj ez?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kislányom, mióta csütörtökön megkapta az oltást, egyfolytában rajtam lóg. Azelőtt nem volt ennyire anyás. Mostmeg ha csak a wc-re kimegyek már sír utánam. Ha főzök jön utánam a konyhába, ölelgeti a lábamat, olyankor le kell hajolnom hozzá, átöleli a nyakamat, puszit ad, és jó pár percig ölelgetni kell. Hétvégét anyóséknál töltöttük. Persze anyós akarta etetni, altatni meg minden, de a kislányom nem hagyta neki, csak velem evett, velem aludt el. Persze anyós erőszakoskodott hogy majd hagyjam csak elalszik nála is. De amikor már annyira sírt nála, hogy szinte nem kapott levegőt úgy zokogott. Akkor kivettem a kezéből, és nálam 5 perc alatt elaludt. Persze utána én voltam a rossz, após is meg anyós is azt mondta, nem normális dolog hogy ennyire magamhoz bolondítom. Egyszerűen nem fogják fel, hogy nem én kötöm ennyire magamhoz, hanem a kicsi ragaszkodik ennyire hozzám. Mitől lett ennyire anyás?
2013. júl. 15. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nyügösebb az oltás miatt... Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond...
2013. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyósodékat most inkább nem minősítem.

A 15 hós oltás a legdurvább, amit kicsiknt kapnak. Kombinált, a szúrás után 1 héttel jöhetnek elő különböző tünetek (kiütés, láz stb.).

Tök normális, hogy ennyire ragaszkodik hozzád, és nem aludt el a nagymamájával, akit ha jól értem, nem is lát minden héten.

2013. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha azért kritzál anyósod, hogy mennyire anyás a gyereked, meghogy így van nevelve, arra csak az a válaszom, hogy miért ne lenne anyás, mikor a nap 24 órájában Te vagy vele. Ugyanezt megkaptam én is, de kihez ragaszkodna a gyerek, ha nem az anyjához. Semmi köze a neveltetéshez. Mindkét nagyszülőt csak heti 1-2 alkalommal látja(jó esetben), persze, hogy nem fog hozzájuk úgy kötődni. Más az ha együtt éltek szülőkkel, anyósékkal.
2013. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen csak ritkábban látja anyósékat a kicsi, havonta 1-2 alkalommal találkozunk csak.

Annyira rosszul esett mikor ezt mondták, hogy én vagyok az, aki magamhoz láncolom a gyereket.

2013. júl. 15. 09:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is sokszor megkapom,hogy anyás a kislányom (14 hónapos),de erre azt szoktam csak mondani, hogy kihez ragaszkodjon a szomszédhoz?! Ha nem látják túl sűrűn anyósodék a lányod, ami gondolom nem a te hibád, teljesen természetes, hogy nem annyira szoros velük a kapcsolata a kislányodnak. Ne foglalkozz velük, csinálj mindent úgy,ahogy te jónak látod.
2013. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kiki01 ***** válasza:
A 15 hónapos oltás elég durva volt az én lányomnál is, 3 napig lázas volt, utána 2 napig "himlős", és még vagy 1 hétig hisztis. Úgyhogy nyugi, el fog múlni nálatok is, anyósnak meg már rég volt kicsi a gyereke, úgysem fogja ezt megérteni soha, nem is kell vele foglalkozni.
2013. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, azt várja anyósod, hogy rajta csüngjön a kisgyerek, csak elfelejti, hogy ezért tenni is kellene.

Nekem a nagymamám nem akarja megérteni, hogy van az úgy, amikor a kisfiamnak rám van szüksége (7,5 hónapos), és nem akarom olyankor odaadni neki. Képes megsértődni miatta. De szegényke nála csak sír, nálam meg 2 perc alatt elalszik. Van ilyen, sőt ez a normális.

Van aki eltiltja a nagyszülőket a gyerekétől, hogy rajta kívül mással ne legyen kapcsolata - na ez nem normális (sógornőm csinálja ezt).

2013. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!