Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok, vagy nagyobb gyereket...

Babátok, vagy nagyobb gyereketek fél a porszívótól?

Figyelt kérdés
Mi porszívós orrszívót használunk, de nem félnek a porszívótól, segítenek is porszívózni. A barátnőmnek ajánlottam, de teljesen felháborodott, szerinte rettegnek a gyerekek a porszívótól miatta.
2013. júl. 15. 12:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt a kislányom, amikor nagyon sírt az orrszívástól. Úgyhogy költöttem egy mesét Mr. Porszívóról, aki jó barát :) Tátott szájjal hallgatta. És azóta simogatja a porszívót, szívás közben meg ő is berreg. És amit kiszívtunk az orrából, azt mindig megtanulmányozza a szívócsővel együtt :) A takarítástól nem félt soha, volt hogy szó szerint körbe porszívóztam. Annyira gyerekfüggő!
2013. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!