Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy egy baba ilyet...

Normális, hogy egy baba ilyet csinál? Video lent.

Figyelt kérdés

Kisfiam elég sokszor csinálja ezt, ami a videon is látható 25 mp. körül. Ilyenkor ideges, vagy mi baja?

http://www.youtube.com/watch?v=geBQNWnZ95k&feature=youtu.be


2013. júl. 15. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj vele.Csak erőlködött,hogy elérje amit akar.Egy arckifejezés a sok közül.Szerintem normális.
2013. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, egy ilyen baba még csak ilyen gesztusokkal tudja magát kifejezni :) Szerintem tök normális :D Már a pocakban is grimaszolgat, hát akkor itt miért ne tenné :D

Egyébként nagyon cuki ez a vidi :D

2013. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mérges :D Normális h ilyet csinál :)
2013. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, jól láthatóan mérges, küzd. Itt pl. próbálja húzni a cumit, és nem sikerül, ki van akadva.
2013. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:)))))) Cuki! A babák néha csinálnak fura dolgokat. Enyém is volt amikor csapkodott, most éppen a nyálával játszik állandóan és prüszköl. Szerintem ne aggódj :D.
2013. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mérges és ideges, nincs ezzel semmi baj. Ilyenkor még az egész testükkel reagálnak az ingerre és nem csak egy enyhe arckifejezéssel. Amúgy meg ha ideges vagy te is "pofákat" vágsz hozzá, főleg ha nem kell kontrollálni magad. Nincs ennek a gyereknek semmi baja!
2013. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hű,hát köszi a válaszokat. Elég ijesztő a dolog :D jó,persze vicces is,hogy milyen kis ideges tud lenni,de azért gondoltam inkább megkérdezem,mert a védőnő válasza ugyanerre a kérdésre: "nem tudom". Ez belém ültette a bogarat,hogy talán mégsem,de ezek szerint már ő is mérgelődik,méghozzá így.
2013. júl. 15. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerettem volna megnézni,de már eltávolították a videót. :(

Nincs másik?Engem is érdekelne.

2013. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem is... :/
2013. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!