Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba kuszik 5és fél...

Minden baba kuszik 5és fél 6hónapossan? Ha nem mit csinál?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:

nem nem minden gyerek csinálja ezt még

ha nem akkor mást vagy semmit


minden gyerek teljesen máshogy fejlődik ki előbb ki később tesz meg dolgokat csak egy általános szabály van erre de azt a gyerekek nem olvasták szal ne aggódj :-DDDD

2013. jún. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hat az en gyerekem fel eves koráig semmit nem csinált, meg át se fordult. Aztán rakapcsolt es 9 honaposan mar járt is.
2013. jún. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva egyetlen babáról sem tudok, aki ennyi idősen kúszott volna. Persze biztos van ilyen, de nem az én ismerőseim között.

Hogy mit csinál? Valószínűleg már forog, ezen kívül hason fekve játszik. Mást nem nagyon.

2013. jún. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fiam csak forgott ennyi idősen. 7 hónaposan kezdett el kúszni.
2013. jún. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam ma 7 hónapos és bizony nem kúszik még. Ül,forog minden irányba,de nem sikerül még haladnia kúszással. :)
2013. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónapos és még nem kúszik. Forog hátról hasra meg vissza.
2013. jún. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem minden baba kúszik ennyi idősen, sőt nem is kell még ezt csinálniuk!! Védőnő azt mondta 6 hónapos korban hasra és vissza kell tudni fordulni. Igaz az én lányom 5 és fél hónaposan kúszott, pár hét múlva mászott is, de ő mindent előbb csinált!
2013. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az enyém 6,5 hónapos, 5 hónapos korára gyakorolta be az oldalra fordulást mindkét irányba. Múlt héten elkezdett mászni, de gyakran kúszással vegyíti. Előrefelé halad. Négykézlábra áll, hintáztatja a popóját, majd vissza hasra. Tegnap felült a pihenőszékében, mostmár nem hajlandó hátradőlni benne, inkább üldögél.

De nem szabad összehasonlítgatni ekkora gyerekeket, mert minden gyerek más!

Én sokat tettem hasra, de nem próbáltam külön ösztönözni, hogy csináljon dolgokat. Hasra kell tenni és odarakni pár játékot ami érdekli, a többi az ő dolga.:) Minden baba a saját ütemében fejlődik, erősíti a kis izomzatát, és ha már elég erős, akkor jön a következő fok. Csak lehetőséget kell adni nekik, hogy fejlesszék magukat.:)

2013. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem minden baba.Vannak aktívabb ügyesebb babák,és vannak akik lustábbak.Nincs ezzel gond.Minden baba másképp fejlődik.Később a lustik is behozzák a lemaradást!

Az én lányom 3 hósan fordult a hátáról a hasára.

4 hónaposan vissza a hasáról a hátára.

Most töltötte az 5 hónapot.Már 1 hete kúszik,és 2 napja kutyázik.Négykézlábra áll,és ringatózik.

Már a kis pihenőszékébe is felül,nem hajlandó feküdni benne.Ő aktívabb,ügyesebb baba.Ennyi.

De nem szabad őket egymáshoz hasonlítani!!

2013. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8 hónapos lett volna 1 hét múlva, akkor kezdett kúszni, 10 hónaposan mászni, 11 hónaposan állt fel. Egyenlőre ennyi, még nem lépeget a bútorok mellett, csak feláll.
2013. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!