Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallásvizsgálat?

Hallásvizsgálat?

Figyelt kérdés
A kisfiamat vizsgálták még a kórházban mielőtt hazamehettünk, nézték másfél hónapos korában is. Mindkét alkalommal azt mondták, hogy minden rendben és az utolsó kontroll amire menni kell 6 hónaposan lesz. Most 6 hónapos a picúr, elköltöztünk másik városba. Megkérdeztem az itteni gyerekorvost, hogy itt hova kell vinni megcsináltatni ezt a vizsgálatot és azt mondta, hogy mivel minden rendben volt nem kell menni, csak akkor kellene vinni ha valami nem stimmelt volna az előző alkalommal. Most akkor mi van? Valahol kell valahol nem?

2013. júl. 16. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem minek nézték olyan sűrűn, ha minden rendben volt. Majd státuszon megnézik.
2013. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, ha minden ok, akkor csak egyszer nézik.

Minket azért hívtak vissza, mert a kórházban még magzatmázas volt a füle és nem sikerült a vizsgálat. 6 hetesen mentünk vissza és rendben találtak mindent.

2013. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell.
2013. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem. Amikor a kórházban nézték azt mondta az orvos, hogy minden rendben, a zárójára az van ráírva, hogy kontroll vizsgálat javasolt de az nincs rajta, hogy mi okból. A 6 hetes vizsgálaton meg az van, hogy sine morbo vagyis nincs betegség vagy eltérés és azt is mondta a doki, hogy mindent teljesen rendben a papíron szintén rajta, hogy 6 hónapos korban kontroll....
2013. júl. 16. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!