Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ot honapos a babam es a...

Ot honapos a babam es a vedono egyaltalan nem jar hozzank, ennyi idos gyerekhez mar nem szoktak kijarni? Pedig lenne kerdese ezekszerint nekem kell hozzaju elmenni ilyenkor? Mi ennek a redszere?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 09:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Neked kell havonta vinni.
2013. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem jár,havonta vár téged a kicsivel súlymérésre.Ha bármi van,telefonon is megkérdezheted szerintem tőle.
2013. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ahhan.. Ertem. Koszi :)
2013. júl. 16. 10:02
 4/21 anonim ***** válasza:
Mi visszük is Es jön is.
2013. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szia! Védőnő vagyok, onnan tudom hogy havonta kötelessége kimenni hozzátok a védőnőnek, és neked is havonta kell vinni a kicsit súlymérésre.
2013. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nem értem akkor a védőoltásait sem kapta meg?
2013. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Erus76 ***** válasza:
A fiúnk 6 hetes kora után minden hó elején vittük/sszük státuszra vagy csak mérésre, hó végén pedig jön hozzánk 1 éves koráig. Megbeszélünk egy időpontot és akkor jön. Kérdéseket rak fel, közben én is az enyémeket.
2013. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
1 éves korig havonta (szükség esetén gyakrabban is ) köteles kijárni. Nekünk tanácsadásra a gyerekorvoshoz kell menni havonta, ott mérik, kapja az oltásokat és a védőnő is ott van olyankor. Egyébként nálunk a védőnők teljesen máshol vannak, mint az orvos és nekünk még egyszer sem kellett menni a védőnőhöz, pedig már majdnem 1 éves a babánk. Az a lényeg, hogy neki kell hozzátok menni, nem fordítva.
2013. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hozzànk ma is jön , ès majd vinnem is kell.Szerintem kötelező...Bp VI.ker
2013. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

De jó neked!

7 hónapos múlt a lányom, hozzánk havonta jön, de teljesen feleslegesen.

Olyanokról beszélünk amit internetről már mind tudok. Ha valami kérdésem mégis van, nem ad kielégítő választ. Múltkor pl. kérdeztem, mi a helyzet a dinnyével, adhatom-e neki ha lesz finom, érett a piacon, erre megnézte a kiskönyvéből, mit írnak erre vonatkozólag. Alap dolgokat nem tud, saját gyereke még nincs is, tehát nekem nem nagy segítség, csak felesleges kötelező dolognak tartom.

2013. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!