Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy 15 hónapos...

Miért van az, hogy 15 hónapos kislányom csak nálam illetve velem hisztizik? Rám van kapva?

Figyelt kérdés
Ha velem van már pedig legtöbbször velem van itthon néha iszonyatos hisztiket vág le,húz a kezemnél fogva,akaratos. Ha pl. mamáéknál,barátnőmnél vagy az apukájával van itthon,mindenki azt mondja,hogy egy álom....Ennyire rám lenne kapva?Mit tehetnék ez ellen?
2013. febr. 23. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom azert, mert tudja, hogy nalad eler valamit. Vagy ha nem, hat az tetszik neki, hogy fel tud vele idegesiteni.
2013. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én 13 hónapos lányom is ilyen, szerintem ez életkori sajátosság, nem lehet ellene tenni semmit. Nekem minden kisgyerekes ismerősöm ezt mondja, és én is tapasztalom. Ha a 3 éves keresztlányomnak én mondok valamit, akkor azt úgy csinálja, viszont ha az anyukája, legtöbbször süket fülekre talál. Szerintem a hozzájuk legközelebb eső emberrel merik próbálgatni a határaikat!
2013. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!