Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akik használt, de...

Anyukák! Akik használt, de mondjuk jó minőségű dolgokat is vásároltok a babátoknak, Nincs emiatt bűntudatotok?

Figyelt kérdés
Nekem mostanában egyre többször van,és nem tudok szabadulni a gondolattól.Persze sok új dolgot is vettünk neki,de játékból sok a használt.A kiságyat is kaptuk,csak a matrac új benne,meg persze az ágyneműk.De mostanában sokat gondolkodom ezen.Tudom,hogy jó minőségűt veszek,de akkor is.
2013. júl. 17. 09:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én a kezdetektől használtan veszem a rucikat vateráról és nagyon szépeket márkásakat.Nekem is volt egy időben lelkifurdalásom,de pár üzletben piacon vásárolt ruha után úgy vettem észre hogy jól döntöttem.Azok folyton elszakadtak,kiszakadtak,bolyhosak lettek és meguntam.

Nem bánom,merrt nagyn csini így is mindkét csemetém,pedig fillérekből hozom ki neki a ruhákat,de H&M,Next,Girl2girl (ez a kedvencem) és a többi jó minőségű ruhákból állnak.Nem rég 11 márkás rucit 2 pár szandit és egy új H&M balerinát vettem postaköltséggel összesen 4000 Ft-ért és iszonyat gyönyörűek.Leginkább a kantáros fariszoknya miatt vettem meg,mert azt a fajtát kevesen árulják és drágán,de üzletbe meg horror az ára,így tökéletesen megérte.


Ma már cseppet se bánom,viszont cserébe egy kicsit sok időt vesz el a böngészés,mert én nem jutok el turkálóba,Hádába vagy börzére.Csak netről rendelek :)

2013. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!