Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is olyan fáradtak vagytok...

Ti is olyan fáradtak vagytok estére, hogy másra sem vágytok csak egy kis tv bambulásra és alvásra?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kisfiam, én úgy gondolom hogy jó kisgyerek, szépen elfoglalja magát ha úgy van, nagyon ritkán sír, könnyű szórakoztatni stb... Napközben alszik eleget, én akkor végzem a dolgaimat (mosás, vasalás, főzés, takarítás stb...). Éjszaka egyszer kel, amitől én elég fáradt vagyok. Könnyű vele de ez nem azt jelenti hogy nem kell vele foglalkozni. Sokat játszunk, tanulunk stb... A dolgaimat extra gyorsasággal kell csinálni.

Egészen szülésig minden rendben volt a szexuális életünkkel, heti 5ször biztos szeretkeztünk a férjemmel, viszont most egyáltalán nincs hozzá kedvem. 8óra mire bealszik a pici, utána cumisüveg mosás, kaja bekészítés, fürdés, fél 9 mire ágyba kerülök az egész napos talpalás után és megkérdezi hogy miért nem kívánom őt.

Nagyon rossz érzés nekem is, sokszor van hogy kívánom őt de nincs kedvem megmozdulni, kezdeményezni...

Nálatok is van/volt ilyen? Én nem akartam ezt, én már terhesség alatt megfogadtam hogy én nem leszek ilyen, hogy a fáradtság miatt hanyagolom a férjemet, de este másra sem vágyom csak egy kis tv bambulásra és alvásra.

Én vagyok túl gyenge? Vagy normális ez?


2013. júl. 17. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, 14 hós a kisfiam..:-/

Próbálok én is aktívabb lenni vele, de sokszor jártányi erőm nem marad a nap végére.

2013. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 éves kisfú és 7 hónapos ikerlányok, valamint 2*110nm-es ház mellett? Igen. A lányokkal nincs sok gond, kisfiam van a legrosszabb korszakban, és nagyon eleven. Éjszakákat mindenki átalussza, reggel 7-ig, szóval ilyen gond nincs, de este 9-re már szeretek(szeretnék) ágyban lenni. a legjobb, mikor este elfekszem, csend, nézem a tv-t...
2013. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ilyesmi a helyzet, az én fiam 18 hónapos.

Ő kb 1 hónapja nem hajlandó elaludni este 10-fél 11 előtt. Van, hogy már 9kor majd leragadnak a szemeim, de csak 11 után kerülök ágyba :( Napközben mosás-főzés-takarítás stb. Estefelé ha hűl le a levegő, megyünk ki. Vagy a kertben vagyok és ott locsolok, gyomlálok, stb, vagy füvet vágok. Mindig van valami, így eléggé hulla vagyok estére.

2013. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ó, akkor mi lesz veled később?

Én is így voltam vele az elején, aztán miután elkezdett mászni a lányom, rájöttem, hogy az első 6 hónap mennyivel kényelmesebb volt ahhoz képest, ami ezután következik.

2013. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de lesz ez még rosszabb is...3,5 éves a fiam, heti 1-2 szer tuti hogy előbb bealszom mint ő:)) 7-re megyek dolgozni, 4-re rohanok a gyerekért, aztán mosok, gyors elpakolás, vacsigyártás. Közben persze játszunk is kell...:) Ilyenkor este vacsi, majd megfürdünk egymás után. Én fürdés után már ki se jövök a nappaliba, húzok be a hálóba. Férjem szokta mesélni másnap reggel, hogy 5 perccel később jöttek be, jóéjt puszira, de már aludtam mint a bunda:)
2013. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ezt a kifejezést használni, de később még nehezebb lesz amikor beindul a mozgásfejlődés. Mi sajnos havi max. 2x szeretkezünk a 8 hós kislányunk mellett, pedig egy csodababa. Este 9 mire elalszik, utána még fürci, kaja bekészítés, elpakolás stb. 10 mire ágyba kerülök. Én sem vágyok másra, mint egy kis tévére, vagy netre. Általában hétvégente szoktunk összebújni, amikor Párom nem dolgozik, több idő jut mindenre. Igyekszem változtatni ezen, de sajnos tényleg annyira fáradt vagyok estére, hogy semmi kedvem a szexhez. Szerencsére Párom mindenben kiveszi a részét, így Ő is fáradt, szóval nincs az, hogy nem teljesítem a vágyait vagy ilyesmi.

Szóval amikor a babád nagyobb lesz és mászni fog, meg felállni, akkor még több energiát fog igényelni. Szóval törődj bele, hogy ez egy ilyen dolog. Kérdés, hogy Párod ezt mennyire tolerálja? Ő benne lenne a dologban? Jobb, ha beszéltek erről, nehogy félrekacsingasson vagy ilyesmi.

2013. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát eléggé elkeseredtem, én nem akarom hogy így legyen és muszáj lesz változtatnom. Én nem akarom hogy tönkre menjen a kapcsolatunk. A férjem türelmes és nem félek attól hogy megcsalna de nem várhatom el tőle sokáig hogy megértő legyen. Össze kell szednem magam.
2013. júl. 18. 03:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!