Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyire vagytok kimerültek...

Ti mennyire vagytok kimerültek, fáradtak baba mellett? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
10 hós a fiam, rettenetesen rosszul alszik 3 hós kora óta. Még a mai napig sokszor felébred, vergődik. Van, hogy eszik is, pedig jó súlyban van, nappal bőségesen kap szilárdat, este-reggel tápszert vagy folyékony tejpépet. Nappal keveset alszik, sokszor nyűgös, nehezen leköthető. Úgy érzem, folyton csak aludni tudnék:) Csak én vagyok ilyen kimerült vagy ti is?

2013. máj. 30. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hós a kisfiam. Éjszaka 1-2 alkalommal ébred enni.

Nappal 3X1 órát alszik.

Pont nemrég gondolkodtam rajta, hogy sokkal de sokkal rosszabbra számítottam, mert én mindig is ingerült voltam, ha nem aludtam meg a 7-9 órát. Hát most márpedig nem alszom meg ennyit, de meglepően jól birom. Hetente 1-2 alkalommal érzem hogy tudnék aludni 3-4 órát napközben, de egyáltalán nem vészes.

De én kitaláltam, hogy mivel most már jó idő lesz, amikor nagyon fáradt vagyok, és épp itthon az apja, akkor ő elviszi 1-2 órára sétálni, én meg addig aludni fogok. :)

2013. máj. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is 6 hónapos, ő is 1-2-szer ébred,eszik,aztán alszik.Amikor beteg volt,,5ször ébredt egy pár napig,na azt nehezebben viselted,de ezzel simán elvagyok.Jön ugye a fogzás,attól félek egy kicsit,de én is arra gondoltam,ha nagyon fáradt leszek,valaki elviszi sétálni:)
2013. máj. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én kislányom is most múlt 6 hónapos. Fáradt vagyok, de azért annyira mégsem. Vannak extrém esetek amikor legszívesebben csak feküdnék egész nap, na de ezt tudjuk... Sokszor nincs energiám a háztartásra sem, állandóan főzni,mosogatni,takarítani,teregetni,vasalni...nos valamelyiknek mindig a rovására megy a pihenés, de másképp nem is bírnám. Zavar a káosz sokszor magam körül és sokszor nem értem, hogyan lehet mindent tökéletesen véghezvinni, de biztos van ilyen is, nem vagyunk egyformák. Felteszem a kérdést mi lenne ha kettő lenne? :P Elgondolkodtató.
2013. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen én azzal nyugtatom magam,hogy eggyel még lehet bírni,meg mikor dolgoztam is fáradt voltam mindig:)
2013. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!