Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted megtudnánk így élni...

Szerinted megtudnánk így élni albérletbe?

Figyelt kérdés
kb az össz. bevételünk 240 ezer forint. albérlet 55+rezsi(nem nagy lakás 47m2 es) szerintem 100 lenne az albérlet rezsivel,új építésű,szóval a fűtés sem lenne sok. hitelünk nincsen. Autónk van,arra a benzin nagyon max 20 ezer 1 hónapban. Szerintetek? ja van egy kislányunk! Nagyon nagyon szeretném,de nemtudom,hogy kijönnénk-e..... ti hogy látjátok?

2013. júl. 18. 12:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
67%
Szűkösen igen.Lehet, hogy néha erre vagy arra nem lenne.Félretenni ennyiből nem tudtok szóval hónapról hónapra élés lenne, de hát hol nincs ez manapság.:/
2013. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
árulunk egy házat ha az elmenne(igaz még érdeklődő sem volt) akkor jó lenne utána már...
2013. júl. 18. 12:18
 3/38 anonim ***** válasza:
68%
Hát én egyáltalán nem értek egyet az elsővel... mi egy százassal több pénzből élünk,szintén albérletben, 58+rezsi és még bőven spórolni is tudunk! Van,hogy egy százas megmarad,van,hogy picit kevesebb. 3hós a babánk!
2013. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Tényleg,most megnyugtattál kedves második. Akkor szerinted mehetne a dolog nálunk? még azt szeretném kérdezni,hogy egy ekkora házra kb mennyi lehet a rezsi? 100ból kijönne az albi rezsivel?
2013. júl. 18. 12:21
 5/38 anonim ***** válasza:
27%
2. ezer bocs de attòl hogy te egy szàzassal többöl èlsz neki nem lesz több...Vagy nem értem...340 ezerből ok de nekik 240 van...Sztem szűkös lenne...
2013. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Olvasd el utolsó mégegyszer,amit írtam légyszíves. :) És akkor megérted!!!
2013. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Kérdező,nekünk nyáron 18 ezer a max. rezsi,télen a legtöbb 38 volt. Ebben csak az internet/kábel tv nincs benne,az még 4ezer forint.
2013. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

3., 6. válaszoló, én sem értek veled egyet.

Nektek a 340-ből megmarad egy százas, ekkor vannak a kérdezőék nullán. Viszont írtad, hogy néha kicsivel kevesebb marad. Tegyük fel, hogy nem egy százas, hanem 85eft marad meg. Tehát mindössze csak 15eft-tal kevesebb. Ez a kérdezőéknek pont 15eft minusz lenne abban a hónapban. Abban a hónapban akkor az utolsó héten vagy nem esznek, vagy a még hátra lévő csekket nem fizetik be, ami a lehető legrosszabb döntés, vagy kölcsön kérnek, amit meg kell adni, teháta következő hónap már minuszból indul...És ez csak egy alkalom, de utána sok-sok idő, és nehézség egyenesbe jönni...de ha még nem is mennek minuszba, hanem pont koppra kijönnek, mert ugye ti a 340-ből van, hogy egy százast raktok el, tehát annyiból jöttök ki pont mint a kérdezőék élnek, az sem nagy biztonságérzetet nyújtó dolog, hogy az utolsó héten igaz, van miből vásárolni, de minden fillért meg kell nézni mire ad ki az ember, nehogy kifusson az összegből.

2013. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

3as. Az lenne a ciki ha 340ezeből nem tudnátok félre rakni. Te tudod, hogy 100ezer forint mennyi pénz? Ha ennyivel több lenne a kérdezőnek, biztos nem tette volna fel a kérdést.

Kedves kérdező. Csináljatok egy beosztást, hogy mennyit költötök egy hónapban sacc/kb. és így könnyebben kapsz választ a kérdésre.Mindenki másképp él van aki nagyobb lábon(mert így szokta meg) és van aki kitűnően tud spórolni.Na én az utóbbi embertípus előtt emelem a kalapom, mert mi ha párom itthon dolgozik valahogy egy fillért nem tudunk soha félretenni.Életmód kérdése..:)

2013. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
240 albérlet rezsivel lenne 100marad 140 -benzin,maradna 120 ezer egy hónapra minden másra. az 30ezer forint 1 hétre. annyira nem gáz szerintem. vagy igen? annyira szeretném.
2013. júl. 18. 13:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!