Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nélkülözhetetlen a...

Tényleg nélkülözhetetlen a légzésfigyelő. Meg bébiőr?

Figyelt kérdés

régen is felnőttek a gyerekek- e nélkül.

sokszor írják itt is hogy tévesen beriaszt meg hasonlók..

nem lehet-e nélkül meglenni?

mi lenne ha nem létezne ez?

megőrülnének az anyukák vagy mi?


annyira nem értem ezt értessétek meg velem ..



2012. szept. 25. 20:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk sincs. 7 hónapos, még él! :D

Első egy két hétben nagyon paráztam én is. De utána megnyugodtam. Nem bántam meg, hogy nem vettem.

Kora babánál más a helyzet. Nekik én is fontosnak tartom, az éretlen tüdő miatt.

2012. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%

"régen is felnőttek a gyerekek- e nélkül. "

Azért régen jelentősen több gyermek halt meg. Végül is biztonsági öv nélkül is lehet autózni, de inkább nem kockáztatok.

"sokszor írják itt is hogy tévesen beriaszt meg hasonlók.. "

És akkor mi van, inkább tévedjen egyszer egy évben mint ha egyszer kellene de nem lesz. Azért nem mindegy, hogy egyszer tévesen ébreszti fel a babát vagy örökre elalszik a baba.

"nem lehet-e nélkül meglenni? "

Sok minden nélkül lehet élni, de havi 1000Ft kölcsönzési díj nem számít.

"mi lenne ha nem létezne ez?"

Ugyan az mint 150 éve.

2012. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
57%
Nekem van légzésfigyelőm, de nem nagyon használjuk, mert amikor bekapcsolom hangosan csipog hármat. Ráadásul régebbi fajta és az érzékenysége nem érzékel a kókuszmatracon át. Meg a legtöbbször a kisfiam a nagy ágyon van napközben. Bébiőrünk is van, de azt használom, mert ha kinn alszik az udvaron a kocsiba vagy benn a szobába és én a konyhába vagyok akkor rögtön hallom ha gond van.
2012. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%
kb 10 éve nem lehet meglenni nélküle.Mert előtte még nem volt.És valahogy megmaradtak a gyerekek.
2012. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Igen, régen is felnőttek. Pár hetesen tejet is kaptak, mosógép meg porszívó meg eldobható pelenka sem volt.


Nem lehet-e nélkül meglenni? De igen. Ahogy autó meg internet nélkül is.


Mi lenne ha nem létezne ez? Továbbra is ugyanannyival több baba halna meg, mint mielőtt feltalálták.


Megőrülnének az anyukák vagy mi? Igen, én legalábbis beleőrültem volna ha meghal a babám.



Ez egy plusz dolog, amitől biztonságban van a gyerek. Ha neked nem kell, ne vegyél, de miért kell ellene kampányolni? Ha csak 1 gyerek halálát akadályozza meg, akkor is megérte feltalálni.

A biztonságos használathoz el kell végezni egy tanfolyamot, ez több kórházban ingyenes.

2012. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

A légzésfigyelő hasznos, nem tudhatjuk, hogy tényleg tévesen riaszt-e, vagy a baba a riasztásra "riad fel" és vesz levegőt, csak mire odaérsz már mindent rendben találsz.

Senki nem őrült meg még attól ha vett egy ilyet és attól sem ha nem.

Te viszont nem tudsz meglenni vita nélkül..

2012. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meg nem riaszt tévesen.
2012. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk volt légzésőr, én biztonságba tudtam a fiam így. A mi lenne ha nem létezne kérdésedre válaszolva, akkor a barátnőm kisfiam aki 3 nappal fiatalabb az én fiamnál, már nem élne, mert beriasztott, és az anyukája élesztette újra...senkinek nem kívánom ezt. Többször voltak alváslaborba, és 30-40 * maradt ki a légzése egy éjjel, hosszabb-rövidebb időre.Mára már nincs gond,kinőtte,de ha akkor nincs a légzésőr akkor most nem lenne egy 2 éves okos "nagyfiú"Azt hiszem ezzel mindent elmagyaráztam, és remélem megérted miért ilyen fontos ez.
2012. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk légzésfigyelő nem volt,viszont nem rég tudtunk beszerezni egy bébiőrt.A kisfiam 7 hónapos és nagy a ház,ezért kellett mindenképpen,mert így azonnal tudok "ugrani",ha megébred és vissza tudom altatni;illetve nem ordít feleslegesen amíg meg nem hallom. :(

A légzésfigyelőt én hasznos dolognak tartom,sajnos nekünk az anyagi keret nem volt meg rá,most meg már nem tartom annyira fontosnak.

Valóban felnőttek e nélkül a gyermekeke,de ahogy a korábbi hozzászóló is írta,lényegesen több volt a halálozási arány.

Én nem agyalok ezen,van aki fontosnak tartja és van aki kevésbé.Én nem hiszem,hogy azért mert a légzésfigyelőt használják a szülők,para mamik volnának.Csupán szeretnék a minimálisra csökkenteni az esetleges kockázati tényezőket.

2012. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem itt az összes anyukának teljesen mindegy, hogy nektek van-e légzésfigyelőtök, vagy nincs. Nekünk riasztott, és nem tévesen, a babám arra ébredt fel, így nekem az egyik leghasznosabb dolog a sok babakütyü közül. De ha Neked nem fontos, ne vedd meg, sok pénzt spórolhatsz rajta.
2012. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!