Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huuu ezt most ki kell írnom...

Huuu ezt most ki kell írnom magamból. Meghalgatnátok?

Figyelt kérdés
Hàt azt se tudom hol kezdjem.Ma voltam orvosnàl és kiderült hogy érkezik a kistesó 6hetes màr van szívhang.Ez igy rendben is lenne,férjellel 1 évig próbàlkoztunk a babàval de sajnos a munkahelyén gondok adódtak a csoportvezető jól betett neki àtteték egy olyan részlegre ahol majdhogynem csak a felét kapja az eddigi fizetésnek.Ez volt 3 honapja azonnal le is àlltunk a babaprojekttel.Megbeszéltük hogy keres majd màsik àllàst és akkor majd jöhet a baba.elkezdtem szedni a fogamzasgàtlot és még csak màsfél hónapja megy belém a dolog de csak akkor ha épp nincs ovu biztos ami biztos.Ezért vagyok megdöbbenve hogu lehetek épp most terhes amikor egy éven àt mindent bevetettünk és semmi.Nem tudom sírjak vagy nevessek a tesztet is csak tegnap vsinàltam meg rànéztem a naptàrra akkor làttam hogy màr mióta késik pedik pàr hónapja még a nem vàrt elött is teszteltem.a baj az hogy így 180-190 ezer az összbevételünk és ha befizetek mindent csak kb 100-110ezer marad.spórolt pénzünk van de nagy része elmegy mert pont egy hét mulva indulunk a tengerhez ezt màr nagyon rég tervezzük az elöleg is be van fizetve arrol nem is beszélve hogy a kisfiam nagyon vàrja egész nap arrol beszél hogy fog úszni a tengerben.Nem fogom összetörni a kicsi szivét.az abortusz meg se fordult a fejemben de el vagyok keseredve elsem hiszem hogy ez velem történik.

#baba #pénz #anyai prodémàk
2013. júl. 19. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Én gratulálok neked. Gondolj bele, ha 4 hónapja hallod ezt a hírt, akkor ugráltál volna örömödben. És ha 4 hónapja lettél volna terhes, akkor is ugyanilyen anyagi helyzetben lennétek.

A tengerpartra vagy elmentek, vagy nem. Ezt közösen eldöntitek a férjeddel. Először biztosan sokkolva lesz :D de idővel már ő is örülni fog neki.

Én most örülök helyetted is. Legyetek nagyon boldogok.

2013. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Megértem, hogy nem épp most szeretted volna, de mégis hadd gratuláljak, őszintén. Nekem nem tűnik olyan kevésnek a pénz, ami marad Nektek, s hogy spórolt pénzetek is van, szerintem merj örülni inkább. Mire a baba nagyobb lesz, már rég lesz férjednek jólfizető állása, addig pedig mire kell annyira költeni? Ha már volt egy babátok, nagyjából meg is van minden. Fel a fejjel, örüljetek, hisz szerettétek volna. S a férjed gőzerővel keressen jobb állást, de addig se aggódjatok!
2013. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Örülj neki! Legyetek boldogok. A baba pedig valószínű azért jött, mert eddig esetleg rástesszeltetek, nagyon akartátok, most pedig lazák voltatok, nem görcsöltetek rá.

Tartsátok meg és nyugodtan utazzatok a tengerhez. Sok boldogságot.

2013. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
1. válaszoló vagyok ismét. Még egyszer megírom, hogy helyetted is örülök. Bárcsak már mi tartanánk ott. :)
2013. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

szerintem sokaknak nem marad annyi pénz mint nektek,még is meg tudják oldani. szóval szerintem az anyagiakkal nem álltok olyan rosszul.

Ha az útra nem mersz elmenni,akkor vagy csak ketten mennnek vagy valaki menjen helyetted. én az orvos véleményét kikérdezném.

Ha előtte minden vágyatok ez volt,akkor most már ne ess kétségbe,hanem inkább örülj neki :)

2013. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Ne izgulj csak örülj neki! A férjedek van még 34 hete új állást találni! Gratulálok
2013. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok !

Egyébként 100ezer fennmaradóból simán lazán meg lehet élni,ugyanis mi hárman 39ezerből kajálunk,de nagyon max 60 elég úgy,hogy a kicsi már nem szopizik,hanem rendes kajákat kap,ami ugyebár drága zöldség és gyümölcsből áll.Ha nekünk ennyi maradna még rezsin felül,akkor bevállalnánk a második babát,bár mi nem szeretnénk és nem is tervezzük sok okból kifolyólag.

2013. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem mondom hogy nem örülök mert Ő volt minden vàgyam de nagyon lesokkolt most a terhesség híre így hogy hogy egy pici esélyt sem hagytunk neki a megfoganàsra ő mégis itt van a pocimban.Viszont az anyagiak miatt aggódom föleg hogy mindent elajàndékoztam csak a kisàgy és a pelenkàzó van meg.Mindent megszeretnék a kicsikéimnek adni amit csak lehet.A kiràndulàsra pedig említettem az orvosnak de nem mondott rà semmit ugyhogy szerintem elmegyünk hisz annyira vàrja màr a kicsi.
2013. júl. 19. 15:45
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Ha megnyugtat januárig alig 100ft kell beosztanom számlákra-kajára-életre, két kicsi mellett...

Szóval ha csak ennyi lenne az akadálya, ne aggódj ezen.


Ami meg a ketteske érkezését övező sokkot illeti. Nyugi, el fog csitulni a dolog, és hidd el jó lesz minden.

Nagylevegő, jó nyaralást, és örülj a kicsinek.

2013. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100eft, nem 100ft...
2013. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!