Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Az alatunk lako...

Mit tegyek? Az alatunk lako idős embert zavarja a 13 honapos fiam, hogy jön megy, pakol, felburit és ledobál mindent. Többször megbeszéltem vele hogy figyelek rá, de nekem is kell csinálni a dolgom, nem vehetekel tőle mindent hogy ne zörögjön.

Figyelt kérdés
Azt mondja vegyek neki olyan habszivacs szönyeget,de van én nem marad rajta, játékot ami leköti de anyi játéka van és semmi nem köti le sokáig csak a pakolás,jövés menés,és persze a dolgogal valo zörgés,na akkor mit csináljak?Nálatok nincsenek ilyen gondok,mit csináltok egész nap?
2009. okt. 21. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
mondd meg az öregembernek, hogy ha nem tetszik neki, el lehet költözni.... ő is társasházban él, neki is tűrnie kell kicsit..
2009. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Nahát egy öreg ember tudjon már jobban alkalmazkodni mint egy 13 hónapos pici. Lehet ő olyan, ha vele egykorú lakna felette abba is belekötne. Neki biztos nem volt pici gyereke, nem tudja mivel jár. Én nem foglalkoznék vele az biztos, mondanám hogy ok, majd csöndben lesz. Egy idő után meg ha mindig szólna elgurulna a gyógyszerem.
2009. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Ne vedd a szívedre! Igaza van az előttem válaszolónak: vagy megszokik vagy megszökik.


Mi is panelban lakunk, bár az elsőn, alattunk nincs senki, ilyen gondunk nem lesz, de én sem szólok a két emelettel felettem lévőnek, hogy ne cigizzen az erkélyen, mert az összes hamu az erkélyünkön landol. Ha fúrnak, faragnak napközben 8-20-ig nem szólhatunk. Mert nálunk is megesik néha. Sőt, a szomszédnak sem szólhatok, hogy ne a folyosón cigizzen és telefonáljon, mert úgyis azt mondja, hogy mit érdekli őt, hogy tűzveszélyes.


Jó hogy nem már a kisfiaddal alkalmazkodtok más rigolyáihoz.... Ez olyan, mint a ház előtt labdát pattogtató gyerkőcökre is az idősek szoktak rászólni.

Szóval ne foglalkozz vele, ha szól, hát szól, majd megunja.

2009. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Mondd meg neki, hogy te nagyon figyelsz erre, sőt szőnyeg is van, azonban a bébinek van saját akarata, és nem tudsz vele mit kezdeni. Próbáltad már lekötni, benyugtatózni, de úgy gondolod hosszú távon ez nem jó megoldás. A lehetőségekhez képest figyelni fogsz rá, hogy csendben rohangásszon, amíg nem találsz valakit, akinek elajándékozhatod....

Na ezek után garantáltan nem fog b*szogatni:-DD Sőt még a lakásba is bemegy, ha szembe jössz vele a folyosón.

2009. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
szerintem amellett hogy mondtad neki, te próbálsz rá figyelni, hívd fel a figyelmét, hogy ez nem fog örökké tartani, majd pár hónapo múlva nem fog már borogatni meg kevesebbett fog zörögni. addig meg. ..nincs mit tenni. a gyereket nem lehet lekötözni.
2009. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
egyik fülön be, másikon ki...valószínű, hogy unalmában piszkál, mert nem tudom elhinni, hogy annyira hangos lehet. hallgasd meg, bólogass kedvesen, de amikor bezárod az ajtót az Te és a gyerek birodalma, és kettőtök érdekét tartsd szem előtt. ha nem tetszik elmehet tényleg, de úgysem fog, csak szegény morgós intoleráns öreg. ne foglalkozz vele, ha negyon zavar ne nyiss neki ajtót, vagy ne állj meg a lépcsőházba, mond, hogy sietsz, stb.
2009. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

hát, nekem hét hónapos babám van. a felettem lakónak egy másfél éves gyereke. az enyém az övétől nem tud aludni. folyamatosan rohangál a lakásban, oda-vissza, oda-vissza.

nem tudok vele mit csinálni. nem is szóltam neki érte. mondjuk szerintem ők egy kicsit túlzásba viszik.

2009. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szia,

én több mint 25 éve élek paneldzsungelben. az elmúlt 10 évben 3* költöztek felettünk, mindhárom kisgyermekes család volt. Volt aki ide született, volt aki már egy picit nagyobb volt, de folyamatosan zajongás, motorozás van a fenti lakásban. Egy kisördög(nagyon aranyos egyébként) fiúcska egész álló nap dübög, ugrál, motorozik, leejti a tárgyakat..... volt párszor olyan, hogy majdnem szívbajt kaptam, olyan hangosann puffantak a dolgok. Tetőzi az egészet, hogy kővel van borítva(gondolom) az étkezőjük, így jobban lehallatszik. Soha nem mentem fel semelyik lakónak szólni, pedig néha este fél 10kor csinálták a krampuszok a fesztivált és én sem vagyok az a türelmes típus..

Most az én babám 10 hós és rájött a dobálhatnék, ütögethetnék....Én sajnálom az alattunk lakót már most, mert nekem is kisördög jutott :) de ha fel mer jönni....

Ez a Panelház átka, nem tudsz mit csinálni, a gyereket meg nem kötözheted le, nem ülhet sarokban egész nap. Mond meg neki, hogy ő is volt régen gyerek, mivel játszott egész nap, habszivaccsal?

2009. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát így járt, én nem törődnék vele.Azért foglalkozik veletek mert unja magát egész nap.Ritka rosszindulatúak tudnak lenni az idősek, legalábbis ez az én tapasztalatom.
2009. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Nekem pont ma szólt alattunk a Papika,hogy tegyünk valamit a székek lábára mert nagyon iritálja a fülét ahogy a 12 hós kislányom tologatja a székeket.Nem foglalkozom vele,nem fogom a gyereknek állandóan azt hajtogatni,hogy ezt sem szabad meg azt sem szabad.
2009. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!