Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Április elején szülök! Van...

Április elején szülök! Van fogadott orvosom, mindent megbeszéltem vele, csak egyet nem kérdeztem tőle! Mi van ha éjszaka indul meg a szülés? Akkor is felhivhatom a fogadott orvost?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kórházból a szülésznő hívta fel a dokimat amikor este mentem szülni. 15 perc múlva bent is volt.
2009. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ugy beszéltük meg a dokimmal, hogy a korház értesíti majd az eseményekről, mjuk én felhívtam mielőtt még behívták volna.
2009. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! En 04.04.re vagyok kiirva,es a fogadott orvosomat,es a helyetteset is is hivhatom ejjel.Maguktol mondtak hogy vagy ha elmegy a magzatviz,vagy rendszeres 10 perces fajasok,vagy barmi mas ami szules megindulasara utalhat.Te is nyugodtan hivhatod ejjel is,ettol(is)"fogadott".De azert kerdezz ra.Szerintem azert nem mondtak kulo hogy ejjel is hivhatod, mert ez termeszetes!!!!

Konnyu szulest nekunk!!!! :-)

2009. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hajnal 1-kor mentem be a kórházba,mert elfolyt a magzatvíz alig voltak fájásaim. Hajnal 5-kor hívták az orvosomat (addig nem volt értelme, hogy bent legyen) a kórházból és 30 perc múlva már bent is volt.
2009. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a szülésznőm hívta fel a dokit(én is hívhattam volna,úgy beszéltük meg,de felesleges lett volna)amikor eljött az idő...
2009. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!