Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Statisztikai kérdés! Az...

Statisztikai kérdés! Az elsőszülöttetek fiú vagy lány, és kire hasonlít?

Figyelt kérdés

Az én kislányom mikor megszületett tisztára olyan volt, mint én, most 7 hónaposan egyre jobban hasonlít az apjára. Kíváncsi vagyok, hogy az elsőszülött lányok az apjukra, a fiúk az anyjukra hasonlítanak-e többségében.

Előre is köszi!


2013. júl. 21. 18:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

első szülött, fiú és az apjára hasonlít.

Szerintem ezek között a dolgok között hogy hányadikként született nomeg fiú vagy lány és kire hasonlít nincs összefüggés.

2013. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Kerria ***** válasza:
első szülött kislány; és nagyon vegyes. Nem lehet konkrétan kimondani melyikünkre hasonlít. Egyes testrészeit tőlem "örökölte" pl a szem, de a nagy lábujja az Apáé... :)
2013. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert itt kínában minden fiú az anyjára, minden lány az apjára hasonlít de ez csak az elsőszülöttekre igaz. Ha pl két lány van, a kisebbik akár az anyjára is hasolíthat, ugyanígy ha két fiú, akkor a második az apjára is üthet. Lehet azért mert egy gyerekük lehet és ennyire kiütköznek a gének? De ha belegondolok, a legtöbb lány ismerősöm, akiknek van kisebb tesója, többségében az apjukra hasonlítanak. Fiúkról nem tudok nyilatkozni, mert vagy nincs tesójuk, vagy nem láttam még a szüleiket. Amúgy a volt barátom bátyja is az anyjukra hasonlított, a barátom meg az apjukra. Tök fura, nem? Kíváncsi vagyok, hogy ti hogy látjátok!
2013. júl. 21. 18:57
 4/22 anonim ***** válasza:
Fiù, és tiszta apja :D mindenki azt mondja rám nem is hasonlít. Szerintem is 100% apja.
2013. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Kislány és rám hasonlít! Ahogy nő egyre jobban.
2013. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kisfiú, és az apjára hasonlít inkább.
2013. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19 hónapos fiam van, a szeme egy az egyben az apjáé, de az arcformája, szája, orra az enyém :)
2013. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
lány: anyára hasonlít jobban, de nem kiköpött anyja. Pl a szeme barna mint az apukájáé, az anyué meg zöld. Kis áruló!:)
2013. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Újszülöttként az apjára hasonlitott a fiam,13 hónaposan már rám:)
2013. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Fiu! És az én apai nagyapámat látom benne a legjobban! Rám egyálltalán nem hasonlit a férjemnek is csak a szeme állása esetleg!
2013. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!