Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5hónapos kisfiam bőre...

6,5hónapos kisfiam bőre születése ota nagyon száraz mitől lehet?

Figyelt kérdés
kéz és láb hajlataiban vörös foltok vannak, éjjel enyhülnek nappal erősödnek a foltok, már a nyakán is van,2honap mulva vihetem alergia tesztre. Szopizik és mostmár kap enni is zöldsgféléket gyümölsöket emellet volt mikor tejterméket adtam neki, de egyiknél se vetem észre változást a bőrén. Mitöl lehet ez?
2013. júl. 22. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem voltatok bőrgyógyásznál?esetleg nem ekcéma?
2013. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem tudom mitől lehet,de ha nagyon száraz esetleg egy próbát megérne Linola Fett fürdető olaj,gyógyszertárba lehet kapni,kb 1800Ft,de nagyon szépen helyre hozza a bőrét.Én is szoktam a 15 hónapos és 4 éves kisfiamnak fél évente egy ilyen "kúrát" csinálni.Vagy ha valamitől nagyon kiszáradna ezzel hozom helyre.
2013. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem voltunk bőrgyógyásznál.az általános doktornő megse emlitte röktön az alergiatesztet javaolta.de még lehet h.ot kötünk ki még mielőt alergiatesztre mennénk.én is ekcémára gondolok de ha az is nemtudom mitől lehet v.h.ki-e növi nem tudom ezt az egészet hova rakni.mikor uj dolgoat adok neki mindig figyelem h.vannak-e rajta változások.
2013. júl. 22. 13:44
 4/7 A kérdező kommentje:
probáltam a linola fett kenőcsöt és a fürdöt is de sajnos csak pár napra enyhült.
2013. júl. 22. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nekem is így született.4 hónaposan elvittem bőrgyógyászhoz,mert a gyerekorvos csak találgatott,ettől nem lettem okosabb,és nem bírtam nézni már.Adott kikevert krémet,mármint receptet(ekcéma,atópiás dermatitisz),és még javasolt egy recept nélküli krémet,igaz drága volt,de egy hét múlva teljesen tiszta lett a bőre,ami sosem volt előtte.
2013. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi az infót.azthiszem elöb megnézetem bőrgyógyásszal ha úgysem jutunk előre akkor csak elkell vinnem alergiatesztre,
2013. júl. 23. 22:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit!Ha lesz időd,és kedved,majd írd meg mit mondott:)
2013. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!