Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket vettetek a babátoknak...

Miket vettetek a babátoknak és mennyibe kerültek ezek a dolgok? Mindenből újat vettetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Venni, újat vettem, de kaptunk pár használt dologot.


Babakocsit mindenképpen mi akartuk megvenni, és a bútorokat sem akartuk használtan kapni.

Amit kaptunk az a járóka, pihenöszék és egy rakat ruha.

Nekünk kb mindennel együtt 1.000.000Ft volt, de ebben olyan szobabútor van amit tini koráig biztosan használni fog. A rácsoságy is átalakítható, amit kb 5 évesen kell kicserélni.

2013. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ruhákat kaptunk,egy zoknit vettem neki újonnan 150ft-ért.Cumi/cumisüvegből új lett véve,kifogók is újak,textilpelusok,előkék is.Cumisüvegből 2kicsi,2nagyobb van.Darabja kb 2000-3000ezer között van,mert Avent.Kifogók a sima két db van,kb 2ezer lehetett,díszes kifogó meg egy db és az kb 2ezer.Textilpelus 3db 1000-1500,van kb 10 db.Előke 5db,nem tudom mennyi lehetett.Pelenkázó hazsnáltan kb 1500,kiságy ingyen.Szivacs bele kb 3ezer.Vannak új ruhák is,amiket kaptunk,de nem olyan sok.Mi tényleg mindent kaptunk és kaján peluson kivül mást nem vettem neki még.Csőrös poharat vettem neki 1500ért,de nem is használja egyenlőre még,mert szivoszállal iszik.

Szerintem ruhákból nem fontos az új,de másból igen.Pl textilpelus,cumi,cumisüvegek,kiságy matraca,törülköző.

2013. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bútorokat használtan vettük, nagyon jó állapotban vannak kb 50.000.- volt, a pelenkázó, kiságy, ruhásszekrény és egy fűtőtest van benne, vettem a netről egy ruhacsomagot amiben van kb 60 db ruha ez 11.000.- volt, szintén használt, minden másból újat vettünk, senkitől semmit nem kapunk. Szinte minden nap veszek valamit eddig összesen kb 200.000.- ot költöttünk, de még vannak dolgok amik hiányoznak. A 34.hétben vagyok, lassan a végére érek hogy mindent beszerezzek.
2013. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ruhán kívül mindenből újat vettünk.


Kiságy:11 000 Ft

pelenkázó:20 000 Ft

babakocsi: 37000 ft és 1 évesen sport babakocsi 11 000 ft

légzésfigyelő: 15 000 ft körül volt, párom vettem, amíg mi a kórházban voltunk

járóka: 11 000 ft

hordozó: 11 000 ft


Megvettük a rendes, nagy 120x200-as ágyat és a hozzá tartozó szekrényt, ez akciósan 50 000 ft volt.


Ezek voltak a nagy tételek, a többi amit megvettünk az kb. 60 000 ft körül volt (orrszívó, törülközők, hálózsákok, textilpelus, popsitörlő, ruhák, cumisüveg, cumi, stb.)

2013. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!