Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időre hagynád másra...

Mennyi időre hagynád másra (anyós, mama stb) 2-3 hónapos gyermeked úgy, hogy a ciciről ne szokjon rá a cumira, és te se őrülj meg az izgalomtól, vajon mi van vele, míg távol vagy?

Figyelt kérdés
Gyakorlatra mennék, max 9h távollét, illetve vizsgázni mennék..

2013. júl. 17. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:

hát..... nem hagynám ott 2-3 honapost föleg

és 9 orát nem bir ki evés nélkül vagy fejsz neki avgy tépi

de akkor csak kanálal etesse a nagyi vagy pohárbol

2013. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 JnéHN ***** válasza:
47%
Én is jártam iskolába. A lefejt tejet megitta cuniból és nem is szokott rá. Utána ugyanúgy szopizott.
2013. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak arról a 9 óráról van szó, akkor nyugodtan rájuk hagynám. Persze aggódnék érte, ez természetes, de megbízok anyukámban / anyósomban, és tudom, hogy jó helyen lenne náluk a babám. 3-4 etetés cumisüvegből, ennyitől nem fog leszokni a ciciről. Menj el nyugodtan, nem lesz semmi baj.
2013. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, én se szívesen hagynám másra, de lehet nem lesz más választásom...
2013. júl. 17. 13:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem hagyánm/hagytam másra! Persze ha muszáj akkor muszáj,de nem biztos,hogy nem szokik le a ciciről,mert nekem kevés volt a tejem,így tápszerrel kellett pótolnom,és mindkét gyerekem nagyon hamar elutasította a cicit!
2013. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha másik városban vana vizsga, akkor is megoldható valahogy, hogy ott legyenek a közelben, parkban sétálnak pld, és szünetekben kimész megszoptatni?
2013. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen anyumékra bíztam kb 8 órára, volt lefejt tejci, azt cumisüvegből megitta, nem szokott le a ciciről, 6 hós koráig csak azt kapta :) 1-2x hazatelefonáltam. Mellszívó azért nálam volt, de nem kellett használnom, már csak otthon (pedig volt tejci bőven, utána is volt)
2013. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, megoldható, hogy a közelben legyenek, szünetekben szoptatni is tudnék, mindössze szervezést kíván a dolog.
2013. júl. 17. 15:21
 9/9 JnéHN ***** válasza:
Akkor semmi gond nincsen.
2013. júl. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!