Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz baja a babámnak,...

Ugye nem lesz baja a babámnak, ha sokat koppan a feje a parkettán?

Figyelt kérdés

7 hónapos,és már mindenhol feláll.Kiságyban,szék mellett,bútorok mellett stb..

Viszont néha úgy el borul,hogy megüti a kis fejét hátul.

Félek,hogy nem e károsodik az agya,vagy deformálódik el a koponyája az ütések miatt.

Tapasztalatok?


2013. júl. 23. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
A kutacs levezeti az ütés által keletkezett rezgéseket, ez védi a károsodástól. Nem lesz baja. :)
2013. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja,de légy résen és vigyázz rá,azért túl gyakori ne legyen.
2013. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem tudsz mellette lenni miért nem használsz fa járókát szivaccsal? És amikor kint van a szobában viszont legyél vele. Azért én nem rizikóznék.
2013. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hu...köszi.Már annyira aggódom.

Ma 2x is sikerült neki megütnie a fejét.

Borzasztóan sírt.Pedig a parkettán van még szőnyeg,és azon egy pléd is,de mégis. :(

Figyelek én rá mindig,de csak egy pillanat volt,amíg beraktam a szekrénybe a ruhát,és pont akkor dőlt el...

Ááá kivagyok nagyon.

Első baba,és úgy féltem.

2013. júl. 23. 20:55
 5/10 A kérdező kommentje:

Van neki fa járókája,de 5 percnél tovább nincs el benne.

Mivel már mászik is,kell neki a tér.Ezért kiveszem,de itt vagyok vele,de mégis pár pillanat alatt megtörténik ez.

2013. júl. 23. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:
vegyél neki habtapit, az talán kicsit felfogja a koppanást :)
2013. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a legnagyobb balesetek akkor történtek, amikor karnyújtásnyira voltam, az egyiknek koponyaröntgen lett vége. Még csak nem is rosszalkodott a gyerek, ültünk a kanapén, egyszer csak felpattant és fejest ugrott a parkettára... Nem tudom mit akart eredetileg csinálni, de balul sült el. Néha egyszerűen nem tudod megelőzni....

Amikor meg a nagyobb pár hónapos volt, úgy esett a homlokára, hogy a parketta illesztése meglátszott, és napokig a homlokán ott volt a Zorro jel....

Kisebb ütődéstől nem lesz baja, nem károsodik az agya.

2013. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk van habtapink és ha arra esett hanyatt akkor is sírt.:)Tehát sajnos ez ezzel jár majd lassan megszokod.:)

EZ én lányom 8 és fél hónapos már kezdek hozzá szokni..:D

2013. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van, én fiam is 7 hónapos. Feláll és általában eldől. Szinte semmit nem tudok csinálni, ráadásul 3. baba, van két "nagyobb", akik szintén életveszélyes dolgokat tudnak csinálni.

Egyszer az angyalokszülei oldalon olvastam egy ilyen esést, sajnos annak nem lett jó vége :( és mindig ez jut eszembe, amikor épp el akar esni a fiam. szóval jó vigyázni, mert igencsak tudnak rosszul esni.

2013. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Felálltam mindenhol, de ülni még nem tudtam, pláne nem leülni, úgyhogy állítólag rendszeresen úgy vágódtam hanyatt, mint egy darab fa. Jelentem, élek, és egyetemet is végeztem, ráadásul az évfolyam élvonalában. Nem károsodott az agyam. :) És a koponyámnak is normális alakja van szerintem.
2013. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!