Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyu szerint adhatok felvágott...

Anyu szerint adhatok felvágottat az 5 hónapos fiamnak. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én olyan 9 hónapos kora körül adtam a lánykámnak, úgy hogy hat hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, és jól is evett/eszik. Szóval én mindenképpen várnék.
2013. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát, nem.

Még nagyon nem ajánlott adni.

De hát más volt a régi világ nyilván és más a mai.

Régen ezt is adták.

Aztán meg mindenki mondja, hogy ó, hát nem lett semmi baja tőle...ja, de az is furcsa, hogy miért van ennyi emésztő szervrendszeri problémája a népnek. Talán mert lehet mégsem tettek olyan jót vele, hogy mindent adtak a babának idő nap előtt.

2013. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
5 hósan csak anyatejet kapott. Hat hósan hozzátáplálás kezdődött. 8 hósan kapott jó minőségű sonkát kenyérkével, sajttal.
2013. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet neki még adni. Jobb esetben épphogy el kezdted a hozzátáplálást. 8 hónapos kor előtt nem ajánlott felvágottat, virslit adni a gyereknek.
2013. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%
Dehogynem, én már három hónapos korában is adtam neki ilyeneket.
2013. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudod, mi van a felvágottakban? Igazából a felnőtteknek sem kéne enni, nemhogy egy 5 hósnak. Tápszert vagy anyatejet egyenek még ennyi idősen.
2013. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmiképp. Én 8.5 hónaposan adtam a fiamnak.
2013. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Nyugodtan adhatsz neki.
2013. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Semmiképp nem adnám szóját, zsírt és állati "mócsingokat " tartalmaznak. Anyukám csemegén dolgozik, sok mindenre még ma is azt mondja nekem, hogy nem szeretném tudni mi van benne.Hát akkor a baba meg pláne ráér...Tejci, gyümi, zöldség a neki való:-)
2013. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
Sőt ripp-roppot is adhatsz neki csak a bundáját szedd le.
2013. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!