Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aikor azt írjátok ilyen meg...

Aikor azt írjátok ilyen meg olyan kenyeret kap a 8-9 hónapos babátok azt hogy értitek?

Figyelt kérdés

Megkenitek a kenyeret pl májkrémmel, sajtkrémmel és falatonként adjátok, vagy ő majszolja, vagy esetelg azt is leturmixoljátok?

Az én babám most lesz nyolc hónapos, de darabosat még csak kekszet adtam neki, mert az elolvad a száhában. Minden mást azonnal betöm a szájába és persze nem tudja lenyelni, mert túl nagy a falat és rágni se tud, mert még csak az alsó két fogacskája van kint.


2013. júl. 24. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A baba akkor is tud rágni, ha nincs még foga. Az ételeket kisebb darabokra vágom, úgy megtudja enni. 8 hónaposan már semmit nem turmixoltam nekik.
2013. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8hósan jött ki a felső két foga,igy azóta 4van neki,de 2-vel is elcsócsálta a kenyeret.Nyilván falatokat adtam,mert magába csak szorongatja meg morzsázza.Leturmixolni el se tudom képzelni hogyan lehetne.Pukit tud enni 8hós korától kb magától.
2013. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy turmixoltam. Kis falatokban kapta. A babák fog nélkül is nagyon szépen tudnak rágni.
2013. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 24. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!