Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babám pár napja nem...

5 hetes babám pár napja nem tud magától kakálni, pukik néha kiszöknek, de nagyon sokat erőlködik és utánna már sír is meg tekereg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
próbálom tornáztatni de akkor csak puki jön ki, kaki nem. és szenved miatta , lázmérővel kijön meg szélcsöveztem is már, de nem akarom hozzászokatni de mit adjak neki hogy kijöjjön?
2013. júl. 24. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ên fiam se kakàl,tegnap felhívtam az orvost: vizet kell neki sürün adni(az enyêm anyatejes egyêbkênt) +fêl ampulla normaflore. ma vettem szêlcsövet,de nem bírom hasznàlni :-(
2013. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja,amúgy tàpszeres a babàd? mert akkor minden nap kell kakilni,ha anyatejes,akkor hetente is elég. Az orvos azt mondta,nincs olyan,h hozzàszokik. :/
2013. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
eddig csak anyatejes volt, de mostmár pótlást kap, de max egy két étkezést pótlok neki tápszerrel, mert nincs annyi tejem mint ami neki kéne. eddig 90-et evett és elég is volt, de nem elég mostmár neki ezért pótlok néha. 120-130 at eszik. amig csak anyatejes volt akkor is volt neki széklete több is egy nap. kamilla teát irtak sokan kipróbálom hátha.
2013. júl. 24. 12:48
 4/10 A kérdező kommentje:
hogy hogy nem tudod használni a szélcsövet?
2013. júl. 24. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia nekem a védőnőm a tejcukrot ajánlotta (poralapút), hogy napi egy kávéskanállal adjak neki tejjel összekeverve. Kipróbáltuk és nekünk használt, estére mindig meglett az eredmény. Egy hétig használtuk és azóta nincs ilyen probléma pedig előtte volt hogy 5-6napig semmi csak sírás és próbálkozás :-S Amúgy patikában lehet kapni grammra azt hiszem 20ft/g volt az ára, de nem 100%.

Kitartás remélem javul a helyzet :-)

2013. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is volt ilyen probléma. Szintén anyatejes plusz tápszeres a kisfiam. Nekünk az espumisan csepp segített! Könnyebben jöttek tőle a pukik, és utána szerencsére a kakitól is megszabadult könnyen! Próbáld ki!

2013. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem làtom a " bemenetet"
2013. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sajnos a tejcukrot nem tudom kipróbálni ugyanis szigorú tejdiétára vettek és a gyerek is tejmentes tápit kap. kipróbáltam a kamillát bevállt mert kakilt tőle, de ugy tudom nem lehet sokat itatni vele belőle mert többet árt mint használ egy idő után. most a mecsek teát fogom vele itatni ebben a melegben folyton szomjas.meg persze vízzel is itatom.
2013. júl. 24. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Mecsek teàtól az ên fiam üvöltött,úgy görcsölt
2013. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
akkor milyen teát ajánlasz?
2013. júl. 25. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!