Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hónapos babám nem...

6 és fél hónapos babám nem akar inni semmit és sehogy. Nagyon nagy baj? Eszik üvegesgyümit fözeléket és tápszert.

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem hajlandó meginni a teát vagy akármit meg a vizet is!!! ha nem langyos vagy melegebb. Hőmérő van a szájába állítom :D. A szoba hőmérsékletű szóba se jöhet öklendezik tőle. remélem hamarosan kinövi. Nem próbálsz meg a hőjén változtatni? vagy hogy szoktad adni neki?
2013. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
melegen majd ha kihült ugy is.
2013. febr. 17. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem tudom akkor :/ pedig majd ahogy egyre több szilárdat eszik kell a folyadék. de talán arra majd rájön ő is és kérni fogja :)
2013. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy baj, mivel ki száradhat.


Én is ezzel a próblémával szenvdetem még már el kelet kezdenem a hozzátálást ami innivalóval jár! El is kezdtük de már mindent ki probáltam majd jó melegre csináltam és úgy issza azóta is igaz keveset napi 300-400 ml. Ő 8 kilo, és 1 litert kéne meg innia egy nap így is aggodom hogy nem issza meg de örülök hogy legalább ezt elértem! Probálkoz ne hagyd mert az baj!

2013. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyit szopik vagy mennyi tápszert iszik? Kislányom sem ivott tápszeren kívül mást kb. 10 hónapos koráig viszont abból kb. 8 dl-t megivott plusz a gyümölcs és a főzelék. Soha nem volt baj belőle, már 2,5 éves múlt és most sem iszik meg napi 1 l folyadékot.
2013. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nahát, az én 6 hónaposom is ugyanez. Én is várom az ötleteket. A melegebb folyadékot ki fogom próbálni, csak nem tudom, milyen teát adhatok neki. Az édesköményes babateát már nem akarom, most vettem egy gyerekmosoly teát, de az meg kamillás... nem jó íze van. Ti milyen teát adtok? Az instant hipp és társait nem szeretném...

Én is prbóltam már gyümölcslével is, nem itta. A víz kifrodul a szájából, tolja ki a cumisüveget. Amikor beteg volt, nurofenes adagolóval toltam a szájába, dehát abból sem sok maradt benne, mind a ruháján landolt kb.

Mondjuk ő még szopik is reggel, este, gyümi, a főzeléket még most kezdtük fele főzelék, fele szopi, és uzsonnára tápszert iszik, de mostanában a régi 180 ml adagja helyett 150-et sem szokott meginni.... nem tudom, miért van...

2013. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4es válaszoló! Ti hogy oldjátok meg ha mentek valahová hogy tartjátok melegen a teáját? Mi vettünk termoszt de fél óra múlva vagy egy óra múlva már nem iható hőmérsékletű a kicsimnek :/. Ti hogy küszöböltétek ezt ki?
2013. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia én vagyok a 4-es mi úgy hogy mivel nem nagy ivó de azért néha pont akor jőn rá mikor nem vagyunk otthon hogy tűz forróra csinálom a teát + védő kupak a cumisüvegre h ne folyon ki de közben az is melegiti és ugy be a thermoszba. Mivel hideg van 2 perc alat ki hül ha ki veszem onan igy nem hűl ki 3-4 órán át de ha kel hamar ki hűl a hideg miat :)
2013. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem. hát most még csak okés mert ilyenkor nem nagyon megyünk messzebb, de nyáron mi lesz?! :/ tavaly a 40 fokos melegbe se fogadta el szobahőmérsékleten. Nem is igen tudtunk sehová se menni, mondjuk akkor még mivel kicsi volt annyira nem is akartuk. jó lenne ha kinőné már, igaz ez legyen a legnagyobb bajom :)
2013. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!