Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem nem bírom tovább....

Úgy érzem nem bírom tovább. Nagyon sokat vagyok egyedül a gyerekkel, mert a férjem sokat utazik munka ügyben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15,5 hós babám sokat hisztizik mostanában. Semmi nem jó, mindig akaratos. Most azt találtam ki, ha hisztizik akkor beteszem az ágyába és rácsukom az ajtot, de félek, hogy ez megviseli. mIt tegyek?????????????????
2009. okt. 22. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit jársz ki vele levegőre? Azzal őt is "lefársaztod" - jó értelemben, nézegethet, szaladgálhat, és közben te is kiszellőzteted a fejed. Látogass meg barátnőket, akár babásakat is.


2 és fél hónapos kislány anyukája

2009. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem viseli meg. Az visel i meg és mindenkit- ha ráhagyod a hisztit.Nagyon jól kezeled a hisztijét. A gyerekpszichológu is ezt mondaná.

A lényeg, hogy ne érjen célt vele, (de meg se rakd, lehetőleg)


Szervezd meg, hogy ki tudj kapcsolódni! Családi, baráti segítséggel, akár baby szitterrel. Nem baj, ha sír a kicsi, mikor búcsúzol, hamar megvígasztalódik.


Pihenj, töltődj fel! Meg lehet oldani!

Ez nem jogod, hanem kötelességed, mindhármótok érdekében!

Meg fogod látni, ha enyhül a kimerültséged, a kicsi is nyugodtabb lesz! (vagy nem :)-de a férjed értékelni fogja, az biztos!

Ha neveled a gyermeked, az nem viseli meg, hanem megnyugtatja. Az viseli meg, ha nem törődnek vele, mit csinál, ha mindent ráhagynak, ha a gyerekre hagyják az irányítást!

Te nagyon jól találtad ki. Neki sem jó, ha hisztizik és ez a legjobb módszer a hiszti kezelésére. KI fogja ám nőni!

2009. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ne az ágy legyen a büntetés helye.
2009. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hisztit ne hagyd ra, viszont ne a kisagyaba rakd. Talalj ki a lakas pontjan egy buntihelyet, ez akar lehet a furdoszoba vagy a WC is, vagy egy masik szoba. Csak ne az agya, ahol amugy pihenni es aludni szokott. Ez egyebkent pont egy dackorszak.
2009. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én amikor kivagyok mindig arra gondolok,hogy majd vége lesz és csak nevetni fogok rajta.ja meg évek után vissza sírom ezt a korszakot.én ezt a szobába bünti pléddel oldom meg.szó szó beválik.ha az ágyban hagyod a hisztitől elalszik maximum.a levegő és a sok játszás is ki fárasztja.legjobb a játszótér és a közösség.az ajtó bezárást nem tartom jó ötletnek.
2009. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!