Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen 2 napja a babám?

Miért ilyen 2 napja a babám?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem lehet le tenni,már ha csak pelenkázni teszem le már visít,mint ha verném.És csak akkor nyugszik meg mindig ha felveszem.Éjjel 1-2 óránként kel.A dr nő szerint nem a foga miatt.Ha a rágókát nem sikerül bekapnia akkor is sír,meg persze most is az ölemben.4 hónapos
2013. júl. 25. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még a hasa is fájhat.Próbáld meg tornáztatni,vagy ha nem tudod letenni fektesd hason a térdedre,úgy hogy picit nyomódjon a hasa,és simizd a hátát.Véleményem szerint ne zárd ki teljesen a fogas témát sem.Lehet,hogy nem látszik,de már indulóban van.Kitartás.
2013. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ebben a korban indult meg a foga, de csak 7 hónaposan bújt ki. Ezen kívül ma erős front van, az enyém is nyűgös és érzékeny, és a tegnapelőtti telihold hatás sem múlt még el.
2013. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem gondoltam volna hogy mit tud a lányomból kihozni a front. ő is úgy sírt mint akit vernek. mára szerencsére kinőtte de nagyon megszenvedtünk minden egyes frontos napot.
2013. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja a viburcol homeos kúp segített neki olyankor néha adtam neki mikor már nagyon sírt. ártani nem ártasz vele, mert homeos.
2013. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak 4 és fél hónaposan jött ki az első két foga, simán lehet a fogacska is a háttérben.

De szerintem a front lesz, az enyém is 2 napja sokkal jobban nyekereg.

8 hós

2013. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagyon nyűgös volt, biztos a front meg ez a hülye meleg.
2013. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!